جلسه ۴ ساعته پرسپولیسی‌ها با یک مربی یونانی/ سرمربی پیشین انصاری‌فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان

جلسه ۴ ساعته پرسپولیسی‌ها با یک مربی یونانی/ سرمربی پیشین انصاری‌فرد نزدیک به نیمکت سرخپوشان
نمایندگان باشگاه پرسپولیس در ترکیه نشستی چهار ساعته با سرمربی پیشین تیم المپیاکوس یونان داشتند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایرج عرب که به همراه علی رغبتی، مهدی محمدنبی و امیر علی حسینی به عنوان نمایندگان باشگاه پرسپولیس راهی استانبول شده اند در راستای مذاکرات شان با مربیان خارجی جلسه ای را با تاکیس لمونیس یونانی برگزار کردند.

این مربی 59 ساله یونانی که به تازگی به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی و از او برای حضور در استانبول دعوت شده است در هتل محل اقامت ایرج عرب و همراهانش در استانبول حضور پیدا کرده و مذاکراتی را داشت.

نشست آنها چهار ساعت زمان برد و تاکیس لمونیس با باشگاه پرسپولیس، امکانات آن و همچنین هواداران پرتعداد این تیم از طریق ویدئو آشنا شد. تاکیس لمونیس پیش از این سرمربی تیم المپیاکوس بوده و موفق شده است هفت بار این تیم را قهرمان جام های داخلی یونان کند.

براساس این گزارش، کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی نیز در این تیم یونانی شاگرد او بوده اند.

احتمال اینکه تاکیس لمونیس به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی شود، زیاد است. این در حالی است که گفته می شود پرسپولیسی ها قرار است مذاکراتی هم قبل از بازگشت به ایران با ماسیمو کاررا ایتالیایی داشته باشند.

به گزارش تسنیم، روند مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس با مربیان خارجی با سبک کاری و ملیت های مختلف نشان می دهد که هیچ تفکر فنی پشت این قصیه نیست و تشخیص اینکه در نهایت کدام یک از این گزینه های مطرح شده به عنوان جانشین برانکو انتخاب خواهد شد، سخت است. چه بسا باز هم ایجنت ها، مربیان دیگری را به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی کنند و آنها با این گزینه ها پای میز مذاکره بنشینند.

سفر پرسپولیسی ها به ترکیه برای مذاکره با n مربی خارجی/ هزینه تور استانبول از کجا تأمین شده است؟

انتهای پیام/

افزودن نظر