توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1035406

اعتراض پرسپولیسی‌ها به درفشی فر رسید/ شعار علیه عرب و بیانیه هم صادر شد!

اعتراض پرسپولیسی‌ها به درفشی فر رسید/ شعار علیه عرب و بیانیه هم صادر شد!
چهارمین روز اعتراض هواداران پرسپولیس، عصر امروز (پنج شنبه) در مقابل ورزشگاه شهید درفشی فر برگزار شد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، چهارمین روز اعتراض هواداران پرسپولیس، عصر امروز (پنج شنبه) در مقابل ورزشگاه شهید درفشی فر برگزار شد و مانند روز های گذشته هواداران خواستار برکناری ایرج عرب از سمت مدیرعاملی این باشگاه شدند.

هواداران زیادی مقابل ورزشگاه، علیه عرب فحاشی کردند و درخواست داشتند تا وزیر ورزش و جوانان، عرب را از مدیر عاملی این باشگاه برکنار کند. بعد از دقایقی که هواداران پرسپولیس به ایرج عرب فحاشی کردند، خواستار اخراج اعضای هیئت مدیره و محسن خلیلی، مدیر تیم شدند.

اعتراض پرسپولیسی ها به درفشی فر رسید/ شعار علیه عرب و بیانیه هم صادر شد!

البته پس از ۳ روز تجمع هواداران تیم پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه، امروز به این هواداران معترض اجازه ادامه تجمع روبروی ساختمان باشگاه پرسپولیس داده نشد. از صبح امروز نیرو های انتظامی برای برقراری نظم و جلوگیری از اتفاقات پیش بینی نشده مقابل ساختمان پرسپولیس حاضر شدند و اجازه تجمع به هواداران پرسپولیس داده نشد.

البته گویا قرار است تا زمان استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس این اعتراضات ادامه داشته باشد.

هواداران پرسپولیس که حدود ۵۰ نفر بودند، یک بیانیه امضا کردند که در آن درخواست هایی از باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود و قرار است این بیانیه به دست مسئولان باشگاه برسد.

لازم به ذکر است پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و حضور در الاهلی عربستان، هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه جمع می شدند تا اعتراض خود را به مسئولان باشگاه و وزارت ورزش و جوانان نشان دهند.


بیشتر بخوانید:

باقری و حسینی تشویق شدند/ مدیرعامل پاسخ هواداران پرسپولیس را داد

مهاجم جنجالی در آستانه جدایی از پرسپولیس

برانکو از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد


انتهای پیام/

آخرین اخبار از پرسپولیس تهران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1035406{/gallery}

افزودن نظر