توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1034757

سهراب مرادی در آستانه از دست دادن المپیک قرار گرفت

سهراب مرادی در آستانه از دست دادن المپیک قرار گرفت
سهراب مرادی در جریان تمرین امروز تیم ملی وزنه برداری از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، سهراب مرادی در آستانه از دست دادن المپیک/ مربی تیم ملی: موضوع به خیر گذشته است!، در جریان تمرین امروز تیم ملی وزنه برداری ایران، سهراب مرادی از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شد که پس از آن این ملی پوش به بیمارستان منتقل شد.

پس از انتقال مرادی به بیمارستان، از او MRI گرفته شد و جواب آن روز شنبه مشخص می شود.

اگر آسیب دیدگی مرادی جدی باشد و او از ناحیه کتف دچار پارگی شده باشد، یکی از مدعیان اصلی کسب مدال در المپیک ۲۰۲۰ توکیو این بازی ها را از دست خواهد داد. اما اگر مصدومیت او جدی نباشد این وزنه بردار می تواند از حدود یک ماه آینده به تمرینات برگردد.

مرادی در تمرین امروز که برای مهار وزنه ۲۰۰ کیلویی اقدام کرده بود با این مصدومیت مواجه شد. حالا جلسه کمیته پزشکی که برای او تشکیل شده است، مشخص می کند که آینده این وزنه بردار به چه شکلی خواهد بود.

هرچند که خورشیدی فر مربی تیم ملی وزنه برداری، در گفتگو با خبرنگار ما ادعا داشت که ماجرای مصدومیت مرادی به خیر گذشته است.


بیشتر بخوانید:

مشکل عجیب پیش روی وزنه برداران نوجوان ایران

تداوم حواشی در وزنه برداری پس از مشخص نشدن زمان انتخابات

ورود بهداد سلیمی به مجمع انتخابات فدراسیون وزنه برداری


انتهای پیام/

مصدومیت مرادی در تمرین تیم ملی

تماشاخانه تصویر

{gallery}1034757{/gallery}

افزودن نظر