سلطانی فر: والیبال در شأن و منزلت ایران تلاش کرد/امیدوارم تیم ملی جزو 5 تیم فینالیست باشد

سلطانی فر: والیبال در شأن و منزلت ایران تلاش کرد/امیدوارم تیم ملی جزو 5 تیم فینالیست باشد
وزیر ورزش و جوانان گفت: بررسی های المپیک ریو نشان می دهد ما از لحاظ پاداش قهرمانان در بین ۲۰۰ کشور جهان، چهارم بودیم و در این زمینه خیلی بیشتر از کشورهای دیگر اقدام کرده ایم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مسعود سلطانی فر در نشست با روسای فدراسیون‌های ورزشی که عصر امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک و معاونان این وزارتخانه برگزار شد، به تصویب قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه پس از چندین سال پیگیری و دوسال بررسی در مجلس، این قانون تصویب شد و با اصلاح جزئی یک بند در کمیسیون فرهنگی، ان شاءالله بزودی به تصویب نهایی خواهد رسید.

وزیر ورزش و جوانان پیروزی‌های ورزشکاران در رشته های مختلف رزمی، توپی، میدانی و انفرادی به ویژه پیروزی های والیبال را تبریک گفت و افزود: تیم ملی والیبال بسیار خوب درخشید و در شأن و منزلت مردم ایران تلاش کرد و نتیجه گرفت. امیدوارم در دو هفته پایانی این رقابت‌ها که به میزبانی اردبیل و بلغارستان برگزار خواهد شد بتوانند همین روند را ادامه دهند تا انشاالله جزو پنج تیم صعود کننده به مرحله پایانی باشیم.

وی با بیان این که والیبال توانست شور و شادی و نشاط و شعف را برای مردم کشور به ارمغان آورد، ادامه داد: در روزی که در استان ارومیه و برای تماشای دیدار ایران و لهستان حضور داشتم شاهد بودم که شهر و استان در خدمت و متاثر از این رویداد بودند که امیدوارم همین روند در اردبیل هم تکرار شود و میزبانی بسیار خوبی از این مسابقات داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین تصریح کرد: بررسی‌های المپیک ریو نشان می‌دهد ما از لحاظ پاداش قهرمانان در بین ۲۰۰ کشور جهان، چهارم بودیم و در این زمینه خیلی بیشتر از کشورهای دیگر اقدام کرده ایم.

سلطانی‌فر در بخش پایانی صحبت‌های خود به موضوعات مالیاتی فدراسیون‌های ورزشی پرداخت و گفت: پیشنهاد می‌کنم برای جلسات بعدی از رئیس سازمان مالیاتی کشور دعوت شود تا دوستان به صورت مستند و دقیق مسائل و مشکلات خود را بیان کنند و پاسخ بگیرند.

انتهای پیام/

افزودن نظر