توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1034523

تاج: تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشتیم/ مبالغ زیادی از فیفا طلب داریم

تاج: تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشتیم/ مبالغ زیادی از فیفا طلب داریم
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال دستاورد‌ها و افتخارات زیادی در سال گذشته داشته است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، تاج: تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشتیم/ مبالغ زیادی از فیفا طلب داریم، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون ها گفت: فوتبال گستردگی بسیاری دارد و سالی ۵ تا ۶ هزار مسابقه فوتبال در کشور برگزار می کنیم که طبیعی است در برخی از آن ها چالش و مشکلاتی به وجود می آید و این چالش ها که در تمام دنیا هم وجود دارد.

او گفت: فوتبال دستاورد ها و افتخارات زیادی در سال گذشته داشته است. چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشته ایم و این حرف نیست و با آمار مستند صحبت می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال و باشگاه های استقلال و پرسپولیس مبالغ زیادی از فیفا طلب دارند که اگر می توانسیم آن ها را وصول کنیم این قدر مشکل مالی وجود نداشت و باید فکری برای حل این مشکل بشود.

او تصریح کرد: با همه این مشکلات فوتبال ایران به راه خودش ادامه داده و می دهد. همین الان از مسابقات زیر ۲۰ سال فوتسال آسیا داریم میزبانی می کنیم. معتقدیم فدراسیون های ورزشی باید سخنگو داشته باشند و باید از مواضع خود محکم دفاع کنند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال ایران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1034523{/gallery}

افزودن نظر