واکنش مربی دوومیدانی به لیست پاداش‌ها: اگر حق خوری کرده‌اند به خدا واگذارشان می‌کنم

واکنش مربی دوومیدانی به لیست پاداش‌ها: اگر حق خوری کرده‌اند به خدا واگذارشان می‌کنم
مربی دوومیدانی می گوید: شاگرد من در آسیا مدال کسب کرده، اما فدراسیون نام مرا در لیست پاداش بگیران وزارت ورزش قرار نداده است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، حمید نیادوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه با وجود مدال آوری شاگردش در آسیا نامش به عنوان مربی در فهرست پاداش‌بگیران وزارت ورزش در سال ۹۶ نیامده است، اظهار داشت: وقتی لیست منتشرشده را دیدم خیلی ناراحت و عصبانی شدم و بلافاصله با دبیر فدراسیون تماس گرفتم اما صحبت‌هایی کردند که قانع‌کننده نبود. دبیر فدراسیون می‌گوید چون شما پاداش فدراسیون را دریافت کرده‌اید به همین دلیل نمی‌توانیم از پاداش وزارت ورزش به شما بدهیم. نمی‌دانم چرا مربیانی که پاداش فدراسیون را گرفته‌اند، در لیست منتشرشده نامشان برای پاداش وزارت ورزش هم وجود دارد اما فقط نام من حذف شده است. 

*تاکنون به مسابقه‌ای اعزامم نکرده‌اند

وی ادامه داد: در این چند سال به هیچ مسابقه‌ای اعزامم نکرده‌اند و می‌گویند چون درجه مربیگری‌تان پایین است نمی‌توانیم اعزام کنیم، اگر درجه‌ام پایین است چطور شاگردم نتیجه می‌گیرد و در آسیا با حضور قدرت‌ها مدال آورده است؟ مسلم نیادوست قبل از اینکه با من کار کند، رکوردش ۳ دقیقه و ۵۶ ثانیه بود اما از زمانی که با من کار کرد، رکودش به ۳ دقیقه و 44 ثانیه رسیده است، این را خودشان هم قبول کرده‌اند. 

*کیهانی جواب ما را نمی‌دهد/ اگر حقم را بخورند به خدا واگذارشان می‌کنم

مربی دومیدانی در مورد اینکه آیا با خود کیهانی رئیس فدراسیون در این مورد صحبت کردید یا خیر، گفت: با او صحبت نکردم چون اصلا جواب ما را نمی‌دهد و می‌گویند باید با هیأت استان هماهنگ کنید. هرکسی حقی حتی یک ریال هم از من را ندهد وبخورد، به خدا واگذارش می‌کنم. در همه اردوها کنار مسلم بودم، اما یک ریال هم به عنوان حقوق به من نداده‌اند. کل پاداشی که در این ۵، ۶ سال کار گرفتم، همان پاداش ۱۰ میلیون تومان سال ۹۶ بود. 

* چون فریاد نزدم، پاداشم را ندادند

نیادوست گفت: شاگرد من مدال آورد اما چون زبان نداشتم و فریاد نزدم، پاداشم را ندادند. من در این مدت هیچ حرفی نزدم تا خدایی ناکرده شاگردم وارد حاشیه نشود، اما کسانی در این لیست حضور دارند که شاگردشان هیچ مدالی کسب نکرده است. 

* از جیبم هم هزینه کرده‌ام

مربی دومیدانی گفت: در برخی اردوها حتی از جیبم هم هزینه کردم، اما هنوز آن را هم پرداخت نکرده اند. برای همین مسابقات قهرمانی آسیا در قطر هزار تومان هم برای مسلم هزینه نکردند. اگر این کار را کردند بگویند. این موضوع را همه جا خواهم گفت. من هم به عنوان مربی یک ریال هم نگرفتم.

* چالش بزرگ فدراسیون عدم شفافیت است

وی تأکید کرد: یکی از چالش‌های بزرگ فدراسیون همین عدم شفافیت است. کسی که زحمت کشیده و حقش هست باید حقوق و پاداش بگیرد. من خودم اصلا دوست ندارم یک ریال اضافه بگیرم، اما اگر پاداشی از من کم شده و به فرد دیگری داده شده باشند، حرام است. 

انتهای پیام/ر

 

افزودن نظر