تیم ملی والیبال ایران به دنبال حضور در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران به دنبال حضور در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی
سرمربی سابق تیم ملی والیبال گفت: امید صعود به مرحله بعد در دل بازیکنان و هواداران پابرجا است و مطمئنا تیم جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در مرحله نهایی حضور یابد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ ملت های ۲۰۱۹ در ارومیه اظهار کرد: تیم ملی کشورمان به خوبی بازی ها را آغاز کرده و از ۶ بازی نخست، پنج بازی را به نفع خود به پایان رسانده و ۶ بازی پیش رو که در ارومیه و اردبیل برگزار می شود برای تیم ایران برگ برنده به حساب می آید.
وی با بیان این که تیم ملی کشورمان به دنبال حضور در مرحله نهایی است خاطر نشان کرد: میزبانی ارومیه در این مسابقات به سبب زحمات عموم و مسوولان بوده و این خود جای قدردانی از تک تک مسوولان ورزشی، اجرایی و سیاسی دارد.
سرمربی سابق تیم ملی والیبال گفت: تعمیر محوطه سالن، زیباسازی شهر، شور و شوق ایجاد شده در بین مردم به ویژه عشاق والیبال از نتایج مثبت این لیگ است و مهم ترین ضعفی که در این میان به چشم می خورد در بحث بلیط فروشی است که عاشقان والیبال ارومیه را آزار می دهد.
وی با اشاره به شعور والیبالی مردم والیبال دوست ارومیه تصریح کرد: برگزاری این مسابقات به میزبانی ارومیه آن گونه که تاثیرات مثبتی در وجهه ورزشی و والیبالی ارومیه دارد به همان اندازه نیز می تواند به چهره والیبال و ورزش ارومیه و در نهایت کشورمان لطمه وارد کند از این رو تمامی مسوولان و مردم باید توجه داشته باشند که میزبانی آبرومندانه ای از تیم های حاضر در کشورمان داشته باشیم.
خداپرست بیان کرد: موضوع حضور پیشکسوتان والیبال ارومیه تاکنون در هیئت والیبال به نتیجه نرسیده و این کوتاهی به هیئت والیبال مربوط نیست، اما پیگیری ها از سوی مسوولان ادامه دارد تا هماهنگی های لازم با باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه انجام شود.
وی افزود: لهستان، روسیه و کانادا که در ارومیه حضور می یابند از تیم های بسیار خوب در سطح جهانی بوده و رفته رفته قدرت و وضعیت تیم ها تحلیل می رود، اما با این همه حال، امید صعود به مرحله بعد در دل بازیکنان و هواداران پابرجا است و مطمئنا تیم جمهوری اسلامی ایران می تواند در مرحله نهایی حضور یابد.

افزودن نظر