توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1027312

خلیل زاده: استراماچونی شنبه با استقلال قرارداد امضا می‌کند/ در حال توافق نهایی با بلبلی هستیم

خلیل زاده: استراماچونی شنبه با استقلال قرارداد امضا می‌کند/ در حال توافق نهایی با بلبلی هستیم
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: روز شنبه استراماچونی قرارداد خود را به شکل الکترونیکی با استقلال امضا می‌کند و سپس به ایران می‌آید.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، خلیل زاده: استراماچونی شنبه با استقلال قرارداد امضا می کند / حال توافقات نهایی با بلبلی هستیم، اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد شائبه حاضر نشدن آندره آ استراماچونی و دستیارانش در ایران گفت: اینکه استراماچونی به خاطر گزارش دستیارانش از شرایط استقلال به ایران سفر نکند، کذب محض است و صحت ندارد.

وی افزود: روز شنبه استراماچونی قرارداد خود را به شکل الکترونیکی با استقلال امضا می کند و سپس به ایران می آید. منزوی به من گفت مصاحبه ای با رسانه ها نکرده ام. از امروز تا شنبه منتظر ورود استراماچونی به ایران هستیم. احساس من این است که وی به استقلال می آید.

خلیل زاده ادامه داد: طی جلساتی که با اعضای هیئت مدیره استقلال داشتیم تفاهمی در مورد قیمت استراماچونی و دستیارانش رسیدیم. افرادی در این بین، در بحث ورود استراماچونی به ایران شانتاژ کردند. امیدواریم به زودی با استراماچونی توافق کنیم.

او در مورد قیمت پیشنهاد باشگاه استقلال به این مربی ایتالیایی گفت: مبلغ قرارداد استراماچونی و ۳ دستیارش ۷۰۰ هزار یورو است. شخصا سعی نمی کنم چیزی را محرمانه نگه دارم. پیشنهاد ما با آن ها این قیمت بود و حالا وی باید توافق کند که این مصوبه هیئت مدیره را قبول می کند یا خیر.

وی در مورد عقد قرارداد استقلال با محمد بلبلی گفت: ما با بلبلی مذاکراتی داشتیم و قرار است تا کار های اداری صورت بگیرد تا در نهایت با توافقات نهایی وی به استقلال بیاید. من در جریان مذاکرات مستقیم سایر باشگاه ها با بلبلی نیستم، اما همچنان با وی قرارداد نبستیم و در حال توافق هستیم.

خلیل زاده در انتها گفت: مومنی به کار خود فعلا در باشگاه ادامه می دهد، اما در جلسه هیئت مدیره مشخص می شود که وی در استقلال می ماند یا محمد نوازی مجددا به ما اضافه خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

استراماچونی به استقلال می آید

استراماچونی با ۳ دستیار ایران می آید

استراماچونی: در ماموریت جدید همه با هم هستیم


انتهای پیام/

اظهارات خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال

تماشاخانه تصویر

{gallery}1027312{/gallery}

افزودن نظر