نشست سرپرست فدراسیون کشتی با اعضای کمیته داوران

نشست سرپرست فدراسیون کشتی با اعضای کمیته داوران
جلسه کمیته داوران فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون برگزار شد.

این جلسه با حضور ناصر فروتن رئیس کمیته داوران، سید محمد افتخاریان، امیرحسین رهنما، مزدک گیتی، بهنام شیرمحمدی، محمود ستوده، مهدی مهراب پور و مریم ارم آبادی اعضای این کمیته در محل سالن کنفرانس خانه کشتی برگزار شد.

در ابتدای این نشست ناصر فروتن ضمن قدردانی از زحمات محمدابراهیم امامی رئیس پیشین کمیته داوران، گزارشی از روند کارهای انجام شده در مدت مسئولیت خود در کمیته داوران فدراسیون کشتی را به نعمتی داد.

فروتن با اشاره به اینکه در این مدت کوتاه داوران در ۱۴ مسابقه شامل رقابت های لیگ و چند جانبه شرکت کرده اند تصریح کرد: داوران کشتی به عنوان یکی از ارکان اصلی این رشته، همیشه و در همه حال در حال خدمت‌رسانی بوده اند و کمترین توقع را دارند.

وی ادامه داد: از سرپرست فدراسیون کشتی می خواهم نسبت به وضعیت داوران ساماندهی مناسبی انجام شود و حق الزحمه مسابقات آنان مورد تجدید نظر قرار گیرد. همچنین معوقات آنها نیز پرداخت شود.

بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در ادامه با تأکید بر اینکه داوران کشتی از زحمتکش‏ترین اقشار‬ این رشته هستند افزود: شخصیت داوری کشتی کشور باید حفظ شود و داوران باید در همه موارد الگو باشند.

نعمتی تصریح کرد: سعی خواهم کرد به مشکلات داوری کشتی کشور در تمامی موارد رسیدگی کنم و از شما به عنوان نمایندگان داوران می خواهم، عدالت را در کار خود رعایت کنید و تمامی داوران را مدنظر داشته باشید.

سرپرست فدراسیون کشتی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کمیته داوران کشتی، احکام اعضای این کمیته را به آنها اهداء کرد.

ضمن اینکه جواد کریمی دبیر کمیته داوران به دلیل برگزاری کلاس استاژ در تبریز، در این جلسه حضور نداشت.

افزودن نظر