احتمال جریمه لهستانی‌ها درصورت عدم توجه به توصیه FIVB/ خوش‌خبر: از تصمیم لهستانی‌ها بی‌خبرم

احتمال جریمه لهستانی‌ها درصورت عدم توجه به توصیه FIVB/ خوش‌خبر: از تصمیم لهستانی‌ها بی‌خبرم
اگر لهستانی به توصیه فدراسیون جهانی والیبال مبنی بر خواندن متن عذرخواهی از مردم ایران را رعایت نکنند احتمال دارد جرایم جدید شامل حال‌شان شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،  چند روز پیش میشائیل کوبیاک در مصاحبه تلویزیونی با اظهاراتی زننده به مردم ایران توهین کرد. این اتفاق موجب واکنش فدراسیون والیبال ایران و اعتراض رسمی به فدراسیون جهانی شد و به همین دلیل فدارسیون والیبال لهستان، بازیکن خودش را به مدت 6 جلسه محروم کند.

فدراسیون جهانی والیبال با تایید محرومیت این بازیکن از لهستانی‌ها خواست که متن عذرخواهی رسمی کوبیاک را پیش از بازی تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان در لیگ ملت‌ها در سالن مسابقه قرائت شود، اما ویتال هینن، سرمربی عقاب‌ها در صحبت‌های اخیر خود اعلام کرد که شاید این اتفاق نیفتد و هیچ متنی از سوی لهستانی‌ها قرائت نشود.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که اگر لهستانی‌ها به توصیه فدراسیون جهانی عمل نکنند چه اتفاقی رخ خواهد داد، اظهار داشت: به هر حال فدراسیون جهانی به دنبال تمام کردن حاشیه‌ها است و به همین دلیل چنین درخواستی از لهستانی‌ها داشت. ما امیدوار هستیم که این اتفاق رخ دهد و موضوع به بهترین شکل خاتمه پیدا کند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم اگر لهستانی‌ها به توصیه فدراسیون جهانی توجه نکنند جرایم جدیدی شامل آنها شود. من از تصمیم لهستانی‌ها خبر ندارم، اما امیدوارم این موضوع به خیر و خوشی تمام شود.

برنامه مسابقات ایران در هفته سوم به شرح زیر است:

بازی اول: ایران – کانادا، جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۸:۳۰

بازی دوم: ایران – لهستان، شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۸:۳۰

بازی سوم: ایران – روسیه، یکشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۱۸:۳۰

انتهای پیام/س

افزودن نظر