توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1026400

میزبان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شد

میزبان بدهی فدراسیون هندبال مشخص شد
فدراسیون هندبال نزدیک به ۳ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، نشست خبری رئیس فدراسیون هندبال امروز با حضور دیگر اعضای این فدراسیون از جمله رجبی (دبیر فدراسیون)، سلوکی (سرپرست نایب رئیسی بانوان)، کرمی (رئیس کمیته مسابقات) و حبیبی (سرمربی تیم ملی) برگزار شد.

یکی از این موضوعات میزان بدهی فدراسیون هندبال بود که علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون درباره آن گفت: هنوز بدهی های جام ریاست جمهوری برای ما وجود دارد که چندی پیش هم دادگاهی در این رابطه در مشهد داشتیم، علاوه بر آن هم چیزی نزدیک به ۵۰۰ - ۶۰۰ میلیون بدهی از دوره سرپرست فدراسیون باقی مانده است.

او ادامه داد: بخشی از این پول ها مربوط به دستمزد داوران بود که آن را پرداخت کردیم و بخشی از آن ها باقی مانده است و قرار است قبل از شروع لیگ پرداخت کنیم. اما مشکل دیگری وجود دارد که تصور می کنم فدراسیون های دیگری هم درگیر آن هستند و آن هم موضوع مالیات است. ما نزدیک به ۳ میلیارد تومان بدهی مالیاتی و جریمه داریم و در رایزنی هایمان هم به نتیجه نرسیدیم.


بیشتر بخوانید:پاکدل: مربی خارجی باید تراز اول باشد وگرنه سرمربی داخلی بهتر است/ سلوکی: در رده پایه از کشور های صاحب سبک الگو برداری کردیم


انتهای پیام /

میزان بدهی فدراسیون هندبال معلوم شد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1026400{/gallery}

افزودن نظر