توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1005437

نماینده مجلس شورای اسلامی: اگر نماینده‌ای امضای استیضاح را به خاطر گرفتن مقام پس بگیرد مُجرم است

نماینده مجلس شورای اسلامی: اگر نماینده‌ای امضای استیضاح را به خاطر گرفتن مقام پس بگیرد مُجرم است
سید هادی بهادری گفت: اگر نماینده‌ای با دریافت پُست و مقام امضای خود برای استیضاح وزیری را پس بگیرد مجرم است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ///صحبت های بهاروند نماینده مجلس//سید هادی بهادری نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص استیضاح وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: احتمالا موضوع استیضاح روز شنبه به صحن علنی مجلس می آید و تا به این لحظه تعداد امضا ها افزایش پیدا کرده و به ۲۰ امضا رسیده است.

او در خصوص اینکه گفته می شود برخی نمایندگان با پس گرفتن امضا های خود به سِمت هایی در ورزش دست پیدا می کنند تصریح کرد: این نهایت نامردی است و تا جایی که ما می دانیم استیضاح وزیر ورزش و جوانان در مجلس به قوت خود باقی است.

بهادری در خصوص این که آیا این کار نمایندگان درست است که به جای گرفتن پست و مقامی در حوزه مدیریت ورزش امضای خود را پس بگیرند، گفت: اگر چنین مواردی ثابت شود جرم است و این جرم به تعدیل حقوق ملت است. همچنین در صورت اثبات چنین موضوعی دادستانی به ماجرا ورود می کند.


بیشتر بخوانید:

یوسف نژاد: نامه استیضاح وزیر ورزش با ۱۳ امضا تحویل کمیسیون فرهنگی شد/ دوشنبه در مورد استیضاح تصمیم می گیریم

سلطانی فر: برای وزارت ورزش هیچ کدام از باشگاه ها تفاوت ندارند/ اشتباهات داوری سهوی است

زمانی: وزیر ورزش باید پاسخگوی تمام توهین ها باشد/ برخی داوران با آبرو و حیثیت چندین ساله فوتبال ایران بازی می کنند/ برای فدراسیون فوتبال متاسفم


انتهای پیام/

صحبت های نمایندگان مجلس در خصوص وزارت ورزش وجوانان

تماشاخانه تصویر

{gallery}1005437{/gallery}

افزودن نظر