جدایی نظری از فدراسیون تنیس روی میز

جدایی نظری از فدراسیون تنیس روی میز
دبیر فدراسیون تنیس میز به دلیل اتمام ماموریت اداری اش از این فدراسیون جدا خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، محمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز به دلیل اتمام ماموریت اداری اش همکاری خود را با فدراسیون به پایان رساند.

نظریی در نامه‌ای در این مورد بیان کرد: شخصاً تصمیم گرفتم و درخواست کردم که بعد از نزدیک به چهار سال فعالیت، از فدراسیون تنیس روی میز جدا شوم ، یک ماهی مرخصی گرفتم و پس از آن با اتمام ماموریت اداری ام ( ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸ ) ، ان‌شاءالله به سازمان بنادر و دریانوردی محل اصلی اشتغالم برمی گردم ، البته از آقای مهرداد علی قارداشی ریاست محترم فدراسیون به جهت موافقت با رفتنم تشکر ویژه می‌نمایم.

تصمیمی کاملاً شخصی بوده و بنده همچنان تا پایان زمان مرخصی طبق تعهد اداری و اگر نیازی احساس شود پس از آن نیز طبق تعهد و عشقی که به این ورزش دارم و با تمام توان هر کمکی از دستم برآید به انجام می‌رسانم و تحت هیچ شرایطی اجازه سوء استفاده به بدخواهان و حاشیه سازان را نخواهم داد. ان‌شاءالله این تغییر و جایگزینی سبب خیر و پیشرفت برای ورزش مورد علاقه مان می‌گردد و پروسه اداری آن نیز در فرصت کافی( زمان مرخصی) و طبق مقررات و با درایت ریاست محترم فدراسیون و با شفافیت کامل و به بهترین شکل پیگیری و عملی می‌گردد تا خللی در امور نباشد.

انتهای پیام

افزودن نظر