15 کنترل توپ استثنایی و جالب از زیدان

زین‌الدین یزید زیدان ملقب به زیزو، مربی حرفه‌ای فوتبال و بازیکن سابق فرانسوی در پست هافبک هجومی است. از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال یاد می‌شود.

تیم ملی حفاری نایب قهرمان لیگ برتر وزنه برداری شد

اهواز - مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی ‌حفاری گفت: تیم وزنه برداری ملی حفاری با کسب 2 هزار و 601 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های کشور در سال 97 دست یافت.

ریوالدو؛ اسطوره دنیای فوتبال

ریوالدو ویتور بوربا فریر که بیشتر با نام ریوالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل برزیل است. وی در سال ۱۹۹۹ به عنوان بهترین بازیکن سال جهان انتخاب شد.

تکرار قهرمانی بیمه رازی در لیگ وزنه برداری

هفته چهارم و فینال لیگ برتر وزنه برداری برگزار شد و در پایان تیم بیمه رازی توانست عنوان قهرمانی را برای دومین سال متوالی از آن خود کند. بیمه رازی برای دومین سال متو
حضور ۲۸ کاندیدا برای انتخابات کمیته پارالمپیک تا پایان هفتمین روز

ثبت نام قمری و نوروزی برای انتخابات پارالمپیک

در پایان هفتمین روز از مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام کاندیدای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک، تعداد کاندیداها به 28 نفر رسید.

جذب بازیکنان ایرانی در اولویت برانکو

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشکلات ارزی باشگاه، در نیم فصل دوم برای تقویت تیم خود از بازیکنان داخلی بهره خواهد برد.

نمازی می‌رود، منصوریان می‌آید؟

در پی عدم موفقیت تیم فوتبال ذوب آهن در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال، به احتمال فراوان همکاری این باشگاه با امید نمازی قطع می‌شود.
عضو این خبرخوان RSS شوید