Menu
RSS

فضای امنیتی در آستانه دیدار اسپانیا با رژیم صهیونیستی

دیدار دو تیم ملی فوتبال اسپانیا و رژیم اشغالگر قدس به فرصتی مناسب برای مردم اسپانیا تبدیل شده تا اعتراض خود را علیه این رژیم غارتگر در عرصه‌های مختلف بیان کنند. فضای خیخون اسپانیا به شدت امنیتی است.

شكست كاواليرز در ليگ NBA

بامداد امروز هشت بازي در ليگ NBAانجام شد كه در مهم ترين اين بازي ها كليولند كاواليرز شكست خورد و بوستون سلتيكس به پيروزي رسيد.
قصد داشتم پودولسکی را زودتر تعویض کنم اما خودش خواست بماند

یواخیم لو: بازیکنانم استرس داشتند و تنها یک جلسه تمرین کرده بودند

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با وجود پیروزی شاگردانش در بازی دوستانه برابر انگلیس، گفت که چرا ژرمن‌ها نتوانستند بر بازی مسلط باشند.

ماهینی پایان فصل جدا می شود

مدافع استقلال خوزستان تصمیم دارد با اتمام قراردادش در پایان فصل از این تیم جدا شود.

تعظیم ۳ شیر برابر فوتبال آلمان

خداحافظی لوکاس پودولسکی و گلزنی همین بازیکن بهانه‌ای شد برای رویارویی آلمان و انگلیس و البته پیروزی آلمان برابر حریف قدیمی خود.
ورزش جانبازان و معلولان در سالی که گذشت

جایگاه پانزدهمی در پارالمپیک ریو و استقلال از کمیته المپیک

کسب 29 نشان طلا، 19 نقره و 29 برنز حاصل 13 اعزام برون مرزی فدراسیون جانبازان و معلولان به مسابقات جهانی، بین‌المللی و آسیایی و شرکت در بازیهای پارالمپیک ریو، در سال جاری بود.

۹۵، سال تاریخ سازی فوتسال ایران

سال ۱۳۹۵ بدون شک برای فوتسال بهترین سال بود چرا که طلسم های بسیاری از جمله کسب مدال جهانی و شکست قدرتمندترین تیم جهان شکست و این رشته، پرافتخارترین رشته تیمی ورزش ایران نام گرفت.

پیروزی قهرمان جهان در شب وداع پودولسکی

«لوکاس پودولسکی» مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان با به ثمر رساندن گلی تماشایی موجبات برتری یک بر صفر قهرمان جهان مقابل انگلیس را فراهم کرد تا در شبی رویایی از عرصه ملی خداحافظی کند.
نوری:

هندبال بانوان ایران در آسیا نمره قبولی گرفت

یک عضو کمیته فنی شانزدهمین دوره مسابقه‌های آسیایی هندبال گفت: در مورد بانوان نظر من این است که به آن‌ها نمره قبولی می‌دهم. تیمی که حتی یک مسابقه دوستانه داخلی هم نداشته است.

ورود بوکسور جنجالی به هتلی با دو ببر!

قهرمان بوکس سبک‌وزن جهان در ادامه حرکات جنجالی‌اش این بار با حیوانات نه‌چندان خانگی‌اش اهالی هتلی در پایتخت مسکو را ترساند.
عضو این خبرخوان RSS شوید