اطلاعات سیل باید هرچه سریع تر بارگذاری شود

اطلاعات سیل باید هرچه سریع تر بارگذاری شود
ایلام - استاندار ایلام گفت: دستگاه های درگیر در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده باید هرچه سریع تر اطلاعات در مورد سیل را در سامانه سجاد را بارگیری اطلاعاتی کنند چرا که در صورت عدم بارگذاری به موقع اطلاعات اعتباری به استان تعلق نمی گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی عصر چهارشنبه در نشست شورای ستاد بحران استان ایلام اظهار داشت: همه مدیران موظف هستند ظرف امروز و فردا اطلاعات و خسارات مربوط به سیل را بدون کم و کاست در سامانه وارد کنند.


وی افزود: باید با درک شرایط زندگی و مشکلات مردم مناطق سیل زده در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن به مشکلات آنها رسیدگی کنیم.
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه مجموعه عوامل ستاد بحران در پیشگیری قبل سیل و امداد رسانی بعد از سیل سنگ تمام گذاشتند، تاکید کرد: با ثبت به موقع و کامل اطلاعات و خسارات سیل در سامانه اقدامات خوب و ارزشمند قبل و حین و بعد از سیل از بین نرود.
وی با اعلام اینکه کار خدمت رسانی به مناطق سیل زده نباید تحت هیچ شرایطی تعطیل و توقف یابد، گفت: ستاد بازسازی و نوسازی و کمیته های مربوطه به موقع کارها را انجام دهند و از تعویق افتادن امور اجتناب کنند.
استاندار ایلام تاکید کرد: حس قدرشناسی مردم از مسئولان در زمان سیلاب و بعد از آن با وجود روزهای سخت سیل زدگی بجای گله و شکایت کاملا مشهود بود.
وی یادآور شد: به علت بارش های کم نظیر امسال پوشش گیاهی زیادی در استان ایلام رشد کرده که با مدیریت صحیح این پوشش گیاهی در فصل تابستان از بروز آتش و بحران جلوگیری کرد.
وی افزود: اکنون که در فصل کشاورزی هستیم، مرمت پمپاژها از اولویت های مهم خدمت رسانی به مناطق سیل زده است.
به گزارش ایرنا، در این نشست برخی از دستگاه های درگیر با موضوع سیل و آتش سوزی عرصه های طبیعی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
7172/6119

افزودن نظر