توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/990510

دستگیری مرد مرموز حین فرار از ساختمان ثبت احوال

دستگیری مرد مرموز حین فرار از ساختمان ثبت احوال
فرمانده یگان حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی در رابطه با یک نزاع مرگبار در غرب کشور خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، دستگیری مرد مرموز حین فرار از ساختمان ثبت احوال، سرهنگ عباس کرمی راد در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته در ساختمان اصلی ثبت احوال تهران مورد مشکوکی به ماموران انتظامی پلیس اعلام شد که سریعا ماموران به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: در محل مرد جوانی رویت شد که برای انجام کار های ثبت احوال خود به این مرکز مراجعه کرده بود و با توجه به شک ماموران ثبت احوال، وی تحت بازجویی قرار گرفت که در ادامه او با قصد فرار از ساختمان ثبت احوال خارج شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با اینحال ماموران وارد عمل شده و سریعا متهم را زمینگیر کردند؛ با بررسی های انجام شده مشخص شد وی تحت تعقیب یکی از دادستانی های غرب ایران قرار دارد.

وی ادامه داد: متهم سال گذشته در نزاع منجر به مرگی شرکت کرده و از آن موقع به بعد از محل سکونت خود متواری شده بود تا اینکه بالاخره توسط ماموران انتظامی تهران دستگیر شد؛ بنابراین گزارش، متهم با توجه به عنوان اتهامی خود در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفت.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}990510{/gallery}

افزودن نظر