توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/990368
رئیس کلانتری باغ فیض مطرح کرد؛

شمشاد‌ها محل امنی برای سارق حرفه‌ای خودرو نبود

شمشاد‌ها محل امنی برای سارق حرفه‌ای خودرو نبود
سرهنگ سیف الله نوایی از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو خبر داد و گفت: متهم پس از مدتی تعقیب و گریز در کنار شمشاد‌های خیابان پنهان شده بود که با هوشیاری ماموران دستگیر شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، شمشاد ها محل امنی برای سارق حرفه ای خودرو نبود، سرهنگ سیف الله نوایی رئیس کلانتری باغ فیض با اشاره به دستگیری سارق حرفه ای خودرو اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح کلانتری، تعداد گشت های انتظامی افزایش تا اینکه ماموران در ساعت ۵ صبح روز گذشته، به راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و مدتی رفتار آنان را تحت مراقبت قرار می دهند.

وی با بیان اینکه در استعلام پلاک انتظامی خودرو، مشخص شد که خودرو مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است، بیان کرد: بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شده و فرمان ایست می دهند، ولی راننده خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس از محل متواری و تعقیب و گریز ادامه می یابد.

سرهنگ نوایی افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران برای مهار سارق چندتیر هوائی شیلک تا اینکه متهم از خیابان ستارخان وارد میدان آزادی می شود و خودروی خود را رها و به صورت پیاده متواری می شود.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از رها کردن خودرو در میدان آزادی ناپدید شده بود، ادامه داد: طرح مهار سارق اجرا و با هوشیاری ماموران کلانتری، سارق که در پشت شمشاد های میدان آزادی پنهان شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم ۲۵ ساله و به تازگی از زندان ترخیص شده است، گفت: با تکمیل جزئیات پرونده، متهم در اختیار مقام قضائی برای سیر مراحل قانونی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}990368{/gallery}

افزودن نظر