خیر شمیرانی 770 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کرد

خیر شمیرانی 770 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کرد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات اعلام کرد: یکی از خانم های خیر ساکن شمال تهران شب گذشته (شنبه) به نیت یاری رسانی به هموطنان سیل زده مبلغ770 میلیون ریال به حساب هلال احمر واریز کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، حسن فراهانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خبر داد: در هفته جاری نیز مذاکره ای با گودرز حکیم نژاد مدیرعامل شرکت آبسال (شرکت لوازم خانگی ایرانی) داشته ایم که طی آن توافق شد این شرکت سیستم سرمایشی یکی از روستاهای استان لرستان را تامین کند.


وی تصریح کرد: انتخاب روستا و تحویل و نصب کولرهای آبی آبسال به زودی با مساعد شدن شرایط لرستان توسط جمعیت هلال احمر صورت می گیرد.
به گفته این مقام مسئول جمعیت هلال احمر شمیرانات از 2 تا 29 فروردین ماه 6 کامیون کمک غیرنقدی به ارزش هشت میلیارد ریال به همراه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک نقدی به استان های گلستان، لرستان و خوزستان اعزام کرده است.
فراهانی خاطرنشان کرد: ماموریت تیم بهداشت و درمان اضطراری B.H.C.U هلال احمر شهرستان (تیم 12 نفره شامل پزشک، پرستار، ماما، روانشناس، تکنسین دارویی، تکنسین فنی و تکنسین های راه اندازی به همراه سرپرست) که از 26 فروردین به سوسنگرد استان خوزستان اعزام شده بودند امروز خاتمه یافت؛ تیم مذکور طی یک هفته به 500 نفر از اهالی و ساکنان اردوگاه ها خدمت رسانی کردند.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، بخش اعظمی از منطقه سه و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897//1348

افزودن نظر