امانی: میرلوحی به اعضا توهین کرد/امینی: اشتباه برداشت کردید توهین نبود

امانی: میرلوحی به اعضا توهین کرد/امینی: اشتباه برداشت کردید توهین نبود
شهربانو امانی نسبت به سخنان میرلوحی واکنش نشان داد و گفت طبق آیین ‌نامه شورا این سخنان توهین به اعضای شورای شهر تلقی میشود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، میرلوحی عضو شورای شهر تهران در بخشی از جلسه شورای شهر و در حین رأی گیری در خصوص باغ بودن یا نبودن برخی زمین‌های شهری خطاب به اعضای شورا، گفت: اینکه شما یک ملک را باغ اعلام نمی‌کنید اشتباه است و این فرصت را برای سودجویان فراهم میکنید که بروند و زمینی که باغ تشخیص نداده‌اید را تبدیل به برج کنند.

شهربانو امانی عضو دیگر شورای شهر تهران پس از ترک جلسه از سوی محسن هاشمی و ریاست امینی به این سخنان میرلوحی واکنش نشان داد.

وی به ماده ۲۳ آیین نامه شورای شهر اشاره کرد و گفت: هر کسی از اعضا فرصت اظهارنظر دارد و اینکه آقای میرلوحی اعضای شورا را به موضوعی متهم کند توهین به اعضاست.

امانی ادامه داد: اعضا نباید از سوی یک عضو شورا متهم به جانبداری شوند و این فرصت برابری است که در اختیار همه اعضاست تا نسبت به هر مصوبه موافقت یا مخالفت خود را اعلام کنند.

امینی در این لحظه خطاب به امانی، گفت: من به نظرم آقای میرلوحی اصلا بنای توهین نداشتند و این امری طبیعی است که اعضای شورا بتوانند اظهارنظر کنند و حق رای داشته باشند.

امینی در پاسخ به شهربانو امانی، گفت: هرچند معتقدم میرلوحی بنای توهین نداشته اما من از جانب ایشان از شما عذرخواهی میکنم.

انتهای پیام/

افزودن نظر