۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت

۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش گفت: ۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و در شهر اهواز ۵ ورزشگاه نیز مردم اسکان یافتند.

امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در خصوص سفر خود به خوزستان و امدادرسانی نیروهای سمن‌ها و جوانان در حاشیه نشست خبری صبح امروز گفت: سیل در استان خوزستان همچنان ادامه دارد و فرایند بازگشت به زندگی عادی هنوز آغاز نشده و در مرحله اسکان اضطراری هستند. ۱۲۰ مرکز ورزشی در خوزستان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و در شهر اهواز ۵ ورزشگاه نیز مردم اسکان یافتند.

وی افزود: نیروهای تشکل‌ها و سمن‌ها در مراکز اسکان موقت برای درمان و ارائه خدمات روانی و اجتماعی حضور دارند. بخشی از زیر ساخت‌های ورزشگاه‌ها در اختیار نیروهای امدادی برای احیا روحیه کودکان و نوجوانان فرار گرفته است.

محدث عنوان کرد: در فرایند امداد و نجات نیز گروه‌های مختلف جوانان و تشکل‌ها برای امدادرسانی در شهرها حضور دارند و اغلب جوانان شهرها برای حفاظت از مناطق در شهرها باقی مانده اند. موکب های جوانان نیز برای توزیع غذا در ۵ استان معین خوزستان وجود دارند که روزانه ۳ هزار و ۵۰۰ وعده غذا توزیع می‌شود. در جلسه با مدیران تشکل‌ها نیز این نهادها عضو ستاد بحران شدند تا در جریان اما رسانی قرار گیرند.

افزودن نظر