توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/955567

توضیحات پلیس در خصوص خبر دستگیری دو سارق جیب بر در مراسم ترحیم جمشید مشایخی

توضیحات پلیس در خصوص خبر دستگیری دو سارق جیب بر در مراسم ترحیم جمشید مشایخی
مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت نوضیحاتی در خصوص خبر دستگیری دو سارق جیب بر در مراسم ترحیم جمشید مشایخی ارائه کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، توضیحات پلیس در خصوص خبر دستگیری دو سارق جیب بر در مراسم ترحیم جمشید مشایخی، روز گذشته خبر دستگیری دو سارق جیب بر در مراسم تشییع هنرمند مرحوم جمشید مشایخی اطلاع رسانی شد مبنی بر اینکه ماموران دو کلانتری ۱۲۹ جامی و ۱۷۵ صحن مطهر در دو عملیات جداگانه موفق به شناسایی و دستگیری دو سارق جیب بر شدند.

ضمن تایید خبر دستگیری این دو متهم به اطلاع می رساند که اعتراف صریح احدی از متهمین دستگیر شده توسط کلانتری ۱۷۵ صحن مطهر مبنی بر انجام ۵۰ فقره سرقت به شیوه جیب بری به هیچ عنوان به معنای وقوع این تعداد سرقت در مراسم یاد مرحوم جمشید مشایخی نبوده بلکه متهم در اعترافات تکمیلی عنوان کرده که عمده سرقت های خود را طی روز های گذشته و در مراکز پرتردد بویژه در ایستگاه های مترو و BRT انجام داده و در روز برگزاری مراسم تشییع جنازه مرحوم جمشید مشایخی، پس از دو فقره سرقت دستگیر و در همان محل دستگیری و با شناسایی صاحبان گوشی های تلفن همراه کشف شده اقدامات قانونی جهت تحویل اموال مکشوفه در همان زمان انجام شده است.

در حال حاضر نیز هر دو متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند؛ لذا از کلیه شهروندان و مالباختگان احتمالی که در مراسم تشییع جنازه مرحوم جمشید مشایخی مورد سرقت قرار گرفته و تاکنون طرح شکایتی در این خصوص نداشتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری _ انتهای خیابان آستانه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}955567{/gallery}

افزودن نظر