با تمام توان در کنار آسیب دیدگان سیل مازندران هستیم

با تمام توان در کنار آسیب دیدگان سیل مازندران هستیم
ساری - استاندار مازندران با اشاره به حادثه سیلاب اخیر و بروز خسارت به برخی مناطق استان گفت : با تمام توان در کنار مردم آسیب دیده از این حادثه هستیم تا مشکلاتشان را برطرف بکنیم .

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، احمد حسین زادگاه در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان قائمشهر افزود : برای کمک رسانی به سیل زدگان مازندران ، دولت تمام توانش را برای کمک به مردم بسیج کرده است تا هرچه زودتر این خانواده ها به زندگی عادیشان باز گردند .


وی ادامه داد : طی چند روز وقوع سیل در مازندران به صورت مستمر و با حضور در مناطق مختلف از وضعیت مردم و همچنین نحوه خدمات رسانی به آنان بازدید کردم .
به گفته نماینده عالی دولت در مازندران امیدواریم با تلاش هایی که صورت می گیرد هر چه زودتر مشکلات رفع و شرایط زندگی مناطق سیلزده به حالت عادی برگردد .
وی در خصوص تخریب پل بالارستم شهرستان که تنها راه دسترسی 15 روستای بالاتجن و مناطق صنعتی گفت که به زودی ساخت راه فرعی برای دسترسی مردم بالارستم آغاز می شود .
باران شدید در مازندران از یکشنبه این هفته آغاز شد و چند روز ادامه داشت . این بارش زیاد و سر ریز آب رودخانه و جاری شدن آن در مزارع و منازل مردم ، خسارت های به بار آورد .
معاون عمرانی استاندار مازندران ارائه آمار دقیق خسارت وارده ناشی از این حادثه را به روزهای آینده موکول کرد .
2096/1899

افزودن نظر