توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/932669
خلیل آبادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عودلاجان و دروازه غار در حال نابودی هستند/ انسان محوری رویکرد شورای شهر در سال ۹۸

عودلاجان و دروازه غار در حال نابودی هستند/ انسان محوری رویکرد شورای شهر در سال ۹۸
عضو شورای شهر با بیان اینکه خیلی از مناطق تاریخی مانند عودلاجان و دروازه غار در حال از بین رفتن هستند گفت: رویکرد ما در سال ۹۸ در حوزه فرهنگی انسان محوری است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، گفتگو/ کاظمی / عودلاجان و دروازه غار در حال نابودی هستند / انسان محوری رویکرد شورای شهر در سال 98حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فرا رسیدن سال 98، مهمترین اقدامات پیش روی شورای شهر در حوزه فرهنگی را برای سال جدید تشریح کرد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه باید شهر را انسان محور کنیم و از حضور خودرو، سنگ و ساختمان پرهیز کنیم اظهار کرد: در سال جدید باید میدان ها را زیباتر کنیم و در اطراف مراکز تاریخی علائم مناسب نصب کرده تا مردم با آن ها آشنا شوند.

خلیل آبادی با تأکید بر اینکه از سال 98 اتوبوس های گردشگری راه اندازی می شود اظهار کرد: برای گسترش گردشگری در هر منطقه یک ستادی را متشکل از میراث فرهنگی و شهرداری ایجاد خواهیم کرد تا ظرفیت های گردشگری هر منطقه به طور کامل شناسایی شده و بهره برداری شوند.

وی با اظهار تأسف از اینکه خیلی از مناطق تاریخی تهران مثل عودلاجان و دروازه غار در حال از بین رفتن هستند ادامه داد: برنامه ریزی کرده ایم تا پهنه های کتاب و صنایع دستی فعال شوند و در نهایت نیازهای فرهنگی مردم را پشتیبانی کنیم.


بیشتر بخوانید: حال و روز بدِ بافت تاریخی تهران/ مردم دیگر نمی خواهند در عودلاجان زندگی کنند


عضو شورای شهر تهران در پایان خاطر نشان کرد: با گسترش پهنه های فرهنگی وقتی که مردم در شهر می گردند به جای آن که با عجله دنبال تهیه خوراکی باشند به سوی پهنه ها روی می آورند و از این طریق سبد فرهنگی خود را هم مورد توجه قرار می دهند.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}932669{/gallery}

افزودن نظر