برخورد با عرضه‌کنندگان مرغ ۲۲هزارتومانی در شهرک غرب

برخورد با عرضه‌کنندگان مرغ ۲۲هزارتومانی در شهرک غرب
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از برخورد با مراکز عرضه مرغ به‌قیمت ۲۲هزار تومان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

- اخبار اجتماعی -

بهروز طالبیان در گفت وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر گفت که امروز (پنج شنبه) اول فروردین 98 در راستای اجرای طرح گشت های نوروزی تعزیرات، پنج گشت مشترک با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف، مبادرت به بازرسی از مراکز عرضه اقلام مورد نیاز مردم به ویژه مرغ در سه الی چهار نقطه شهر تهران کردند.

این مقام مسئول در تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به اینکه عرضه مرغ در عمده مراکزی که مورد بازرسی قرار گرفت با نرخ های غیرقانونی 15 تا 17 هزار تومان صورت می گرفت افزود: گشت های مشترک تعزیرات با عرضه کنندگان متخلف برخورد و ضمن شکستن قیمت به نرخ مصوب یعنی 11 هزار و 500 تومان، بر عرضه مرغ به نرخ مزبور نظارت کردند تا مردم گران تر از نرخ تعیین شده از سوی دولت، مرغ نخرند.

طالبیان اضافه کرد: در بازرسی های امروز، گشت مشترک تعزیرات در منطقه شهرک غرب با یکی از مراکز عرضه مرغ به نرخ غیرقانونی مواجه شد که این مرکز، مرغ را با قیمت 22هزار تومان به مردم می فروخت.

وی تأکید کرد: کارشناسان سازمان صنعت و اتاق اصناف به محض مشاهده این تخلف، با دستور قاضی گشت ضمن تشکیل پرونده گران فروشی برای مسئول این مرکز، قیمت مرغ را به نرخ مصوب 11 هزار و 500 تومان اصلاح و بر عرضه آن به قیمت مزبور نظارت کردند.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران به مراکز عرضه مرغ با نرخ غیرقانونی هشدار داد که در صورت مشاهده تخلف، ضمن پلمب مرکز عرضه، شخص متخلف را با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی می کنند.

وی با اشاره به استقرار کانکس های تعزیرات در پنج میدان اصلی شهر تهران افزود: مردم در صورت مشاهده تخلف از سوی هر یک از اصناف، می توانند به این کانکس ها مراجعه کنند و مسئول تعزیرات را در جریان بگذارند تا در اسرع وقت با تخلف گزارش شده، برخورد شود.

تهران| بازداشت 30 نفر از اخلال گران بازار مرغ
اولتیماتوم دادستان تهران به گران فروشان/ مرغ نباید بیشتر از 11هزار و پانصد تومان به فروش برسد
پرورش "شترمرغ" روستای خالی از سکنه را احیا کرد + عکس
فروش اجباری گوشت و مرغ، بازی جدید دولتی ها با مردم
گزارش مردمی درباره اختفا و گرانفروشی مرغ منجر به بازداشت فروشنده شد

انتهای پیام/*

افزودن نظر