حضور استاندار تهران در حرم حضرت عبدالعظیم‌حسنی(ع)

حضور استاندار تهران در حرم حضرت عبدالعظیم‌حسنی(ع)
استاندار تهران در سفر به شهرستان ری، در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) حضور یافت.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در سفر به شهرستان ری پس از شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان با همراهی جمالی‌پور، فرماندار ویژه شهرستان ری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی حضور یافته با آیت الله ری‌شهری تولیت این آستان مقدس دیدار و گفتگو کرد.

محسنی‌بندپی، استاندار تهران در این نشست ضمن اشاره به لزوم توجه به مشکلات و موانع مربوط به شهرستان ری اظهار داشت: مشکلات و موانع موجود در شهرستان ری از سوی استانداری تهران رصد شده و مدام مورد برنامه ریزی و اقدام قرار می گیرد.

وی افزود: به عنوان نمونه مشکلاتی در عرصه زیست محیطی در شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه وجود داشته و این شهرک، هیچ الگویی در حوزه مقابله با آلودگی‌های زیست محیطی نداشته و باید نسبت به حل و فصل این معضلات اقدام کنیم.

استاندار تهران افزود: یکی دیگر از مشکلات اصلی در شهرستان ری، فقدان یکپارچگی مدیریت شهری است و بر اساس طرح این مسئله با وزیر کشور، امیدواریم با ایجاد شهرداری مستقل در این شهرستان، شاهد توسعه متوازن در این منطقه باشیم.

مقام عالی دولت در استان تهران خاطرنشان کرد: منابع شهرداری‌ها و ارقام مربوط به ارزش افزوده، اعتبارات در خور توجهی است که می‌توان با ایجاد شهرداری در این شهرستان، زمینه توسعه همه‌جانبه را در منطقه فراهم کرد.

در این دیدار همچنین آیت الله ری شهری نیز ضمن اشاره به لزوم توجه و اهتمام دستگاه‌ها نسبت به رفع محدودیت ها و محرومیت ها در شهرستان ری از اقدامات استانداری تهران و فرمانداری این شهرستان در این خصوص تقدیر کرد.

انتهای پیام/

افزودن نظر