توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/927810
امینی مطرح کرد؛

سال ۹۷، سال سختی برای مدیریت شهری بود/ دولت و مجلس انتظارات مردم را برآورده کنند

سال ۹۷، سال سختی برای مدیریت شهری بود/ دولت و مجلس انتظارات مردم را برآورده کنند
عضو شورای شهر تهران از دولت و مجلس درخواست کرد تا برای تحقق اهداف مدیریت شهری آن را یاری کنند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

کاظمی/ سال ۹۷، سال سختی برای مدیریت شهری بود/ دولت و مجلس انتظارات مردم را برآورده کنند.به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران در یکصد و سی و سومین جلسه شورای شهر تهران که امروز (یکشنبه ۲۶ اسفند ماه) برگزار شد، بیان اینکه امروز آخرین جلسه شورای پنجم در سال ۹۷ است، اظهار کرد: امروز منتظریم هیئت تطبیق فرمانداری تهران نظر خود را در مورد لایحه بودجه ۹۸ اعلام کنند و طبق قولی که داده اند قرار است تا ظهر امروز ایرادات هیئت تطبیق اعلام شود.

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه هاشمی رئیس شورای شهر تهران امروز به دلیل فوت دایی خود نمی توانست در جلسه حاضر شود، ادامه داد: به نمایندگی از اعضا، از همه شهروندان تهرانی به دلیل حمایت و مشارکت خود با منتخبانشان در سال ۹۷ قدردانی می کنم و بابت قصوری که در ایفای وظایف نمایندگی رو به رو بودیم، پوزش می خواهم.

امینی با تأکید بر اینکه سال ۹۷ سال سختی برای مدیریت شهری تهران بود، تصریح کرد: بر خلاف میل اعضای شورا شاهد تغییرات مکرر در شهرداری تهران بودیم.

وی با بیان اینکه نجفی علی رغم مخالفت اعضا بر استعفای خود اصرار کرد و افشانی هم بر اساس مصوبه مجلس و قانون منع به کارگیری باز نشستگان کنار رفت، گفت: در نهایت حناچی در آبان ماه سال جاری انتخاب شد.

نایب رئیس شورای شهر تهران افزود: این تغییرات موجب تزلزل در مدیریت شهری شد و اگر چه خارج از اراده شورا بود، اما مسئولیت آن بر عهده شورا گذاشته شد.

امینی با بیان اینکه سال ۹۷ با چالش های مالی برای شهرداری همراه بود، گفت: اما مدیریت شهری توانست از بروز اخلال در ارائه خدمات جلوگیری کند.


بیشتر بخوانید: باید بودجه ۹۸ از ابتدای سال آینده اجرا شود


وی با بیان اینکه در سال ۹۷ برنامه ۵ ساله سوم و بودجه ۹۸ را تصویب کردیم، گفت: انتظار داریم دولت و مجلس انتظارات به حق شهروندان تهرانی را برآورده کند.

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه از اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی در حوزه شهری تشکر می کنم، گفت: در نهایت از زحمات مجموعه خادمان مردم در حوزه مدیریت شهری و دوستان نیروی انتظامی که نظم و امنیت را برقرار کردند، تشکر می کنم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}927810{/gallery}

افزودن نظر