توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/927177
با حضور شهردار تهران انجام شد؛

تست گرم خط ۶ مترو تهران

تست گرم خط ۶ مترو تهران
تست گرم خط ۶ مترو تهران در راستای بررسی نهایی وضعیت این خط با موفقیت انجام شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تست گرم خط ۶ مترو تهرن، از ایستگاه میدان شهدا تا دولت آباد؛ با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران، محسن پورسیدآقایی، معاون شهردار تهران و رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک، علی امام، مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، فرنوش نوبخت، مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو و همچنین جمعی از مدیران این خط برگزار شد.

در تست گرم صورت گرفته سیستم برق رسانی به قطار ۷ واگنه و سیستم اتوماتیک حرکت آن در تونل و همچنین سیستم سیگنالینگ مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد وضعیت خط، مطلوب است و آمادگی لازم برای بهره برداری وجود دارد.

همچنین تست سرد این خط نیز چند ماه پیش به وسیله یک دستگاه واگن از قطار هایی که قرار است در آینده در این خط مورد استفاده قرار گیرد همراه با یک دستگاه لوکوموتیو جهت بررسی فاصله لبه سکو های ایستگاه با بدنه قطار و واگن ها، کنترل گاباری در نقاط مختلف مسیر، صحت نصب ادوات داخل تونل و عدم تداخل آن ها با قطار عبوری، ارزیابی کلی کیفیت روسازی و نیز وضعیت حرکت قطار ها روی ریل انجام پذیرفت.

در این آزمایش مشخص شد تمامی معیار های مورد بررسی در سطح مطلوب عملکرد بوده و از لحاظ بهره برداری مشکلی وجود ندارد.

خط ۶ مترو یکی از خطوط پر ترافیک شهر تهران محسوب می شود که در صورت تکمیل شدن قابلیت جا به جایی بیش از یک میلیون مسافر در روز را دارد.

گفتنی است؛ به زودی با حضور حسن روحانی رئیس جمهور؛ سه ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا شامل ۹ کیلومتر از بخش جنوبی خط ۶ مترو به طور رسمی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

انجام تست گرم خط ۶ مترو تهران

تماشاخانه تصویر

{gallery}927177{/gallery}

افزودن نظر