توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/923771

جاعلان اسناد سرقتی خودرو در فردیس کرج شناسایی کنید

جاعلان اسناد سرقتی خودرو در فردیس کرج شناسایی کنید
پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصاویر متهمانی که با جعل اسناد سرقتی خودرو، از شهروندان خواست تا چنانچه از این افراد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند جهت اعلام شکایت به پلیس مراجعه کنند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، جاعلان اسناد سرقتی خودرو در فردیس کرج شناسایی کنید+عکس، سرهنگ بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اظهار کرد: درپی دریافت یک فقره پرونده نیابت قضائی به شکایت یکی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان فردیس مبنی بر خرید یک دستگاه خودرو اسپورتیج در جاده ملارد با سند جعلی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی جزئیات پرونده محرز شد که خریدار خودرو به منظور تعویض پلاک مراجعه می کند که از طریق کارشناسان متوجه جعلی بودن سند مالکیت خودرو می شود.

سرهنگ جنتی تصریح کرد؛ در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد که خودرو در تهران به مدت ۱۰ روز اجاره شده و سند آن که در اصل متعلق به یک دستگاه خودرو ال ۹۰ است به نام فرد دیگری انتقال داده شده و نامبرده نیز خودرو را به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به شاکی فروخته است.

وی افزود: بلافاصله مالک خودرو ال ۹۰ به پلیس آگاهی دعوت و در تحقیقات ماموران اظهار کرد که مدارک خودروی وی در تهران سرقت شده که با اقدامات پلیسی فروشنده خودرو در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شد.


بیشتر بخوانید: باند جعل اسناد و مدارک در ماکو متلاشی شد


فرمانده انتظامی شهرستان فردیس بیان کرد: متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان فردیس به جرم خود مبنی بر سرقت مدارک خودرو و جعل سند و فروش آن به چندین نفر با همدستی ۳ نفر دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: با توجه به این که هیچ آدرسی از متهمان دردست نبود تحقیقات گسترده در خصوص شناسایی ردی از متهمان آغاز شد تا این که مخفیگاه آن ها در تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائی اکیپی از ماموران به مکان مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۳ متهم را دستگیر و در بازرسی از آن جا ۳۰ عدد مهرژلاتینی، مدارک شناسایی، چک بانکی، ۲ دستگاه اهرم پرسی مخصوص مهر های برجسته، برگ های اجاره نامه اتحادیه املاک و اسکنر مخصوص جعل سند کشف شد.

سرهنگ جنتی خاطرنشان کرد: با دستور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس تصاویر سارقان بدون پوشش منتشر شد تا چنانچه از شهروندان به این شیوه کلاهبرداری شده جهت اعلام شکایت به آدرس جاده ملارد –خیابان اهری - پلیس آگاهی شهرستان فردیس مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}923771{/gallery}

افزودن نظر