توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/923030
رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛

دستگیری ۱۸۰۰ نفر از محکومان متواری در سال جاری/تماس ۱۱ میلیون و ۷۰۰ شهروند تهرانی با ۱۱۰

دستگیری ۱۸۰۰ نفر از محکومان متواری در سال جاری/تماس ۱۱ میلیون و ۷۰۰ شهروند تهرانی با ۱۱۰
سردار رحیمی گفت:در ۲۲ مرحله طرح دستگیری محکومین متواری، بالغ بر ۱۸۰۰ نفر دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سردار رحیمی:، سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در همایش فرماندهان و مدیران فاتب که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: در ۱۱ ماه گذشته بالغ بر ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران برقرار شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد تماس ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تماس منجر به اجرای ماموریت در پلیس تهران شده است، گفت: در ۲۲ مرحله طرح دستگیری محکومین متواری، بالغ بر ۱۸۰۰ نفر دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.


بیشتر بخوانید؛ توقیف خودرو حادثه سازان چهارشنبه آخر سال تا پایان نوروز


رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در حوزه کشف جرائم در ۱۱ ماه گذشته، ۱۶۶۷۹۴ فقره کشف سرقت داشتیم که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۱ درصدی دارد.

سردار رحیمی گفت: در حوزه جرائم جنایی (قتل، آدم ربائی و ...) با کاهش روبرو بودیم و بالغ بر ۹۵ درصد این جرائم در تهران بزرگ کشف شده و نشان از اقتدار پلیس دارد.

وی اظهار کرد: در پلیس فتا، ۱۰ هزار و ۲۰۵ پرونده کشف شده که شامل برداشت ها و مزاحمت های اینترنتی، کلاهبرداری رایانه ای، دسترسی غیرمجاز به اطلاعات افراد می شود و اقدامات بزرگی در این حوزه رقم خورده است.

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: علی رغم اینکه با رشد ۷۰ درصدی وقوع جرائم مجازی مواجه بودیم، در کشف این جرائم توانستیم رشد ۳۰ درصدی داشته باشیم.

سردار رحیمی گفت: در سال جاری ، بیش از ۸۵۰ نفر از اوباش را در محله ها و پارک ها دستگیر کردیم و شاهد افزایش ۸۶ درصدی در این زمینه بودیم .

در حال تکمیل...

تماشاخانه تصویر

{gallery}923030{/gallery}

افزودن نظر