حضور پر شور و نشاط مردم گلپایگان در جشن انقلاب اسلامی

حضور پر شور و نشاط مردم گلپایگان در جشن انقلاب اسلامی
اصفهان- مردم گلپایگان با حضور گسترده و متحد در راهپیمایی 22 بهمن، چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را شکوهمندتر از گذشته گرامی داشتند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، مردم شهرستان گلپایگان با حضور پرشمار در راهپیمایی 22 بهمن، یکپارچه و منسجم بار دیگر با آرمان های شهدا، انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.


گلپایگانی ها از قشرهای مختلف زن و مرد، کوچک و بزرگ، پیر و جوان در این حضور باشکوه با سردادن ندای الله اکبر و شعارهای، راه امام و شهدا زنده است ' هیهات من الذله و ' مرگ بر اسراییل' بار دیگر وفا داری خود به جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی قشرهای مردم شهرستان گلپایگان در جشن چهل سالگی انقللاب از میدان 17 شهریور این شهر آغاز شد و پس از طی مسافت در خیابان امام خمینی (ره)، در میدان فردوسی این شهر خاتمه یافت.
در پایان این راهپیمایی نیز قطعنامه با حضور و تکبیر مردم خوانده شد.
همچنین مردم شهرهای گوگد و گلشهر شهرستان گلپایگان نیز با حضور گسترده و یکپارچه در سطح خیابان و محلات مرکزی این مناطق، جلوه هایی از پشتیبانی به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
فرماندار گلپایگان حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گلپایگان به ایرنا گفت: حضور پرشور و نشاط مردم انقلابی ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال بیانگر وحدت و انسجام ملی و حمایت از نظام است.
حسین یار محمدیان افزود: مردم فهیم گلپایگان امروز با حضور پر شور و نشاط در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و رهبری و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به اینکه تحقق شعار اول انقلاب شامل استقلال، آزادی جمهوری اسلامی به عنوان دستاورد و راهبردی مهم در شرایط امروز کشور محسوب می شود افزود: دو عامل مهم حضورمردم در صحنه با وحدت کلمه و تبعیت از رهبری از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود.
فرماندار گلپایگان تاکید کرد:امروز همه باید با تاسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، پیروی از راه شهیدان و انسجام داخلی در حفظ انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
شهرستان گلپایگان با سه شهرگلپایگان، گوگد و گلشهر و 52 روستا و آبادی و جمعیتی افزون بر90 هزار نفر در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
6022/ت/7138

افزودن نظر