حضور گسترده در راهپیمایی گویای بصیرت مردم شیراز است

حضور گسترده در راهپیمایی گویای بصیرت مردم شیراز است
شیراز- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: حضور باشکوه و مثال زدنی مردم شیراز در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از بصیرت بالای این مردم و موقعیت شناسی آنها دارد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، حجت الاسلام محمد رضایی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه آیین راهپیمایی 22 بهمن در شیراز افزود: این حضور گسترده همچنین بیانگر این مساله است که مردم شیراز و استان فارس شناخت کاملی از دشمنان خود پیدا کرده اند.


وی ادامه داد: این حضور گسترده نشانه‌ای بود که مردم به این نتیجه رسیده اند که تنها حاکمیتی که می تواند عزتشان را حفظ کند حاکمیت اسلامی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان این که زبان از قدردانی حضور باشکوه مردم عاجز است، گفت: امروز حماسه بزرگی توسط مردم شیراز رقم خورد به گونه ای که در چند سال گذشته که مسئولیت هماهنگی برگزاری این مراسم در استان فارس را برعهده داشتم این میزان حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن بی‌نظیر بوده است.
وی ادامه داد: بارش باران و تعطیلات چند روزه از جمله آسیب هایی بود که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس برای راهپیمایی 22 بهمن در شیراز و سایر شهرهای استان فارس پیش بینی کرده بود و تصور می‌شد که این موارد بر جمعیت راهپیمایان تاثیر منفی داشته باشد.
رضایی اضافه کرد: با وجود این موارد و همچنین بارندگی امروز که سالهای گذشته کمتر در این استان و شهر شیراز شاهد آن بوده‌ایم، براساس مشاهدات میدانی، جمعیت حاضر در راهپیمایی 22 بهمن 97 در شیراز نسبت به سالهای گذشته حدود 30 درصد افزایش نشان می‌دهد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: حضور باشکوه مردم شیراز در راهپیمایی امروز، 'نه' قاطعی به همه قدرت تزویر بود که توسط رسانه‌های فارسی زبان شبانه روز از خارج کشور مخابره می شود و مردم این دیار با حضور مثال زدنی امروز خود در جشن چهل سالگی انقلاب وفاداری خود را به نظام،اسلام ،ارزش های دینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دادند.
9873/ 2027

افزودن نظر