توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/893174
جشن تولد چهل سالگی/

سردار شرفی: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور به موقع مردم است

سردار شرفی: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور به موقع مردم است
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: مردم بسیار هوشمندی داریم که در طول این ۴۰ سال از آرمان‌های امام راحل مراقبت کردند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی حضور به هنگام و به موقع مردم است.

وی افزود: مردم بسیار هوشمندی داریم که در طول این ۴۰ سال از آرمان های امام خمینی (ره) مراقبت کردند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: مردم به خاطر استقلال، آزادی و انقلاب اسلامی هزینه دادند، بنابراین تا آخرین قطره خون پای انقلاب ایستاده اند.

سردار شرفی تصریح کرد: مردم همچنان پای آرمان های امام راحل و انقلاب ایستاده اند و از مقام معظم رهبری نیز حمایت می کنند.

وی افزود: ما به عنوان خادم مردم، در روز تعطیل لباس نظامی بر تن کرده ایم و به عنوان سرباز مردم در جهت تأمین آسایش و آرامش آن ها قدم بر می داریم.

سردار شرفی در پاسخ این سوال که پاشنه آشیل انقلاب اسلامی چیست؟ گفت: همدلی، وحدت و همبستگی مردم با نظام در شرایط حساس کشور مهم ترین موضوع است و مردم همچنان در صحنه حضور دارند.

وی ادامه داد: رهنمود های مقام معظم رهبری، حمایت از ایشان و اتحاد و همبستگی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است.

سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا درباره اقدامات پلیس برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: پلیس پیشگیری به عنوان یکی از بزرگ ترین یگان های پلیس تخصصی ناجا وظیفه تأمین نظم و امنیت مراسم های مختلف مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن را برعهده دارد.

وی ادامه داد: برنامه های مربوط به تأمین نظم و امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را به همه نیرو های پلیس اعلام کردیم و نیرو های پلیس از ساعات قبل از برگزاری راهپیمایی و تا پایان آن در کنار مردم حضور دارند و برای تأمین نظم و امنیت تلاش می کنند تا شاهد برگزاری هرچه بهتر این جشن باشکوه باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تأمین امنیت مراسم امروز در سایر وظایف کلانتری ها خللی ایجاد نمی کند؟ گفت: پیش بینی های لازم برای اماکن انتظامی، تجاری و اقتصادی و مراکز پر جمعیت در نظر گرفته شده است و همه نیرو های پلیس برای مراقبت از این اماکن به صورت محسوس و نامحسوس در صحنه حضور دارند.

سردار شرفی تصریح کرد: مردم نیز خودشان مراقبت های لازم را انجام می دهند و امسال یک راهپیمایی کم نظیر را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}893174{/gallery}

افزودن نظر