توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/891249
سرهنگ کاظمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

پیامک‌های قطع یارانه ترفند جدیدی برای کلاهبرداری سودجویان

پیامک‌های قطع یارانه ترفند جدیدی برای کلاهبرداری سودجویان
رئیس پلیس فتا پایتخت از جعلی بودن پیامک‌های دریافتی هموطنان مبنی بر قطع شدن یارانه آن‌ها خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، پیامک های قطع یارانه ترفند جدیدی برای کلاهبرداری سودجویانسرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با ارسال پیامک های سراسری قطع یارانه اظهار کرد: طی ۴۸ ساعت گذشته پیام هایی از طرف کلاهبرداران به هموطنان در سراسر کشور مبنی بر قطع یارانه آن ها ارسال شده که همگی آن جعلی و کلاهبرداری است.

وی افزود: با توجه به تعطیلات چند روزه اخیر، هدف کلاهبرداران از ارسال این پیام این است که هموطنان را با کشاندن به پای دستگاه های خودپرداز، اطلاعات حساب آن ها را از کاربران دریافت کنند و در پی آن این عمل به تخلیه حساب بانکی افراد منجر شود.

سرهنگ کاظمی با بیان اینکه با توجه به تعطیلات چند روزه اخیر و تعطیلی بانک ها این اقدام از سوی کلاهبرداران صورت گرفت، تصریح کرد: یکی از روش های سوءاستفاده و کلاهبرداری از شهروندان انجام همین کار است که با توجه به تعطیلات، افراد سودجو از این فرصت استفاده و پیامک ها را ارسال می کنند و مطمئن هستند که تا بازگشایی بانک ها به اندازه کافی فرصت برای انجام مقاصد شوم خود وقت وجود دارد.

رئیس پلیس فتا پایتخت خاطرنشان کرد: اگر بنا به حذف یارانه افرادی باشد، این موضوع از طریق صدا و سیما، مراکز اطلاع رسانی اعم از خبرگزاری های رسمی و حتی خود دولت انجام خواهد شد، لذا شهروندان به پیام های اینچنینی توجه نکنند که همگی آن ها فقط برای کلاهبرداری به مردم ارسال می شوند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}891249{/gallery}

افزودن نظر