13 هزار خانوار کهگیلویه و بویراحمد وارد چرخه حمایتی شدند

13 هزار خانوار کهگیلویه و بویراحمد وارد چرخه حمایتی شدند
یاسوج- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13 هزار و 500 خانوار این استان با حدود 40 هزار نفر جمعیت در یک ماه اخیر وارد چرخه حمایتی کمیته امداد استان شدند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: خدمات نظام و انقلاب در چهار دهه اخیر مشهود و قابل ‌لمس است.


وی افزود: باید خدمات ارزشمند نظام و انقلاب در تمامی عرصه ها بیش از پیش برای قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه نسل جوان بازگو شود و هرگونه کم کاری در این راستا نوعی جفا خواهد بود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دشمنان درصدد کمرنگ جلوه دادن خدمات چهار دهه اخیر نظام و انقلاب هستند.
مبشری عنوان کرد: یکی از راهکارهای مناسب برای خنثی کردن این توطئه شوم نیز اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هر چه بیشتر به مردم در زمینه برکات، خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب است.
وی ابراز داشت: مهمترین دستاوردهای نظام و انقلاب شامل استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت است.
مبشری گفت: پیشرفت های کهگیلویه و بویراحمد در تمامی زمینه ها مربوط به دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی اظهار داشت: کمیته امداد جزو نهادهای مولود انقلاب بوده و تأسیس آن نیز بیانگر توجه جدی امام خمینی (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نیازمندان جامعه است.
بیش از 42 هزار خانوار با جمعیتی افزون بر 100 هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.
7535/1662

افزودن نظر