234 دستگاه بخاری گازسوز بین نیازمندان سردشت توزیع شد

234 دستگاه بخاری گازسوز بین نیازمندان سردشت توزیع شد
مهاباد- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت گفت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان، 234 دستگاه بخاری گازسوز در بین خانوارهای نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان توزیع شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، علی ابراهیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بخاری های گازسوز در سه مرحله و به تعداد 50، 119 و 65 عدد در بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان در مناطق محروم از جمله روستاهای بخش های مرکزی و وزینه توزیع شد.


وی با بیان اینکه این بخاری ها از محل اعتبارات دولتی و کمیته امداد تهیه شده است، گفت: برای تهیه این بخاری های گازسوز بیش از یک میلیارد و 50 میلیون ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: این اقدام به جهت توسعه گازرسانی در مناطق محروم و روستایی این شهرستان انجام گرفته که با توجه به نیازهای خانواده های تحت حمایت به بخاری های گازی و وسایل گازسوز برای تهیه تعداد بیشتری از آنها برای توزیع درخواست تامین اعتبار شده است.
وی با اشاره به نقش خیران و مشارکت‌های مردم در یاری رساندن این نهاد اشاره کرد و افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند با کمک های نقدی و غیرنقدی خود همانند وسایل گرمایشی به زندگی محرومان این استان گرما ببخشند.
به گزارش ایرنا، تعداد چهار هزار خانوار در سطح شهرستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هستند.
این نهاد امسال 30 میلیارد ریال تسهیلات نیز برای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی به مددجویان زیر پوشش این نهاد پرداخت کرده است.
7562/6185/2093

افزودن نظر