بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه 35 پرستار جدید نیاز دارد

بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه 35 پرستار جدید نیاز دارد
گناوه- سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: بمنظور خدمات دهی هرچه بیشتر به بیماران در این بیمارستان علاوه بر کادر موجود به 35 پرستار جدید دیگر نیاز دارد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، شهرام جلال پور روز شنبه در حاشیه دیدار فرمانده و کادر سپاه انصارالحسین (ع) گناوه از پرستاران و بیماران در این بیمارستان بمناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: باوجود این کمبود ، هم اینک 150 پرستار در این بیمارستان در هر ماه به حدود 3 هزار بیمار خدمات درمانی ارایه و خلا تعداد نیروهای مورد نیاز را با همت و تلاش مضاعف برطرف می کنند.


وی اظهارداشت: بمنظور برطرف کردن کمبود پرستاران که تنها مختص به این منطقه نیست پیگیری های لازم بعمل آمده که امیدواریم تدبیری اندیشیده و تعداد مورد نیاز به کادر فعلی اضافه شود.
جلالپور گفت: باتوجه به اینکه چارت این بیمارستان اضافه شده هر چه زودتر کمبود نیروی انسانی برطرف و محقق شود.
وی نامگذاری روز پرستار با سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب (س) را افتخاری بزرگ برای پرستاران دانست و از آنان خواست تا سیره و منش بانوی پیام آور کربلا را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه نیز گفت: پرستاران از قشر زحمتکش و متعهد و جایگاه والایی در جامعه دارند، با قلبی رئوف و صبر و تحمل و با الگو گرفتن از حضرت زینب کبری(س) در تمامی صحنه ها در کنار بیماران جهت ارائه خدمت حاضر هستند.
سرهنگ یاسین اکبا افزود: بزرگترین سرمایه انسان سلامتی است که پرستاران نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.
در این برنامه از پرستاران با اهدای شاخه های گل و شیرینی تقدیر و از بخش های مختلف بیماران بستری شده سرکشی و از آنان عیادت شد.
همچنین بمناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، درآیینی باحضور خانواده های شهدای مدافع حرم استان بوشهر از تلاش و زحمات پرستاران بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه قدردانی و از بیماران عیادت و دلجویی شد.
در این برنامه معنوی پدر و مادر شهید محمد احمدی جوان و عیدمحمد رضایی از شهدای مدافع حرم استان بوشهر به همراه کاروان هیات عزاداری امام حسین (ع) و کادر بیمارستان از بیماران بستری شده در بخش های مختلف سرکشی و عیادت شد.
در این برنامه همچنین پرچم متبرک شده حرم مطهر امام رضا (ع) در بیمارستان گناوه بمناسبت سالروز ولادت بانوی بزرگ اسلام و روز پرستار به اهتزاز درآمد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای 2 بیمارستان امیرالمومنین(ع) و سوانح سوختگی چرومی است.
6164/6045

افزودن نظر