توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870172
تقی زاده:

دولت به دنبال یکسان سازی حقوق بازنشستگان است/ تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های ایرانگردی برای پرستاران

دولت به دنبال یکسان سازی حقوق بازنشستگان است/ تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های ایرانگردی برای پرستاران

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، رئیس صندوق بازنشستگی کشور از تلاش دولت برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

رئیس صندوق بازنشستگی کشور:به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تقی زاده رئیس صندوق بازنشستگی کشور در حاشیه مراسم بزرگداشت روز پرستار با اشاره به خدمات تلاش گرانه جامعه پرستاری گفت: در حال حاضر یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر بازنشسته در کشور داریم که بخشی از آنها بازنشستگان وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند و بخشی از بازنشستگان وزارت بهداشت نیز پرستاران عزیز را شامل می شوند.

وی افزود: به مناسبت هفته پرستار تمامی هتل های ایرانگردی و جهانگردی کشور برای پرستاران و اقوام درجه یک آنها با ۵۰ درصد تخفیف پذیرای آنها خواهند بود و همچنین ۲۰ درصد تخفیف هم برای پذیرایی از آنها منظور می شود. همچنین دهکده سلامتی که در تهران در حال راه اندازی است نیز نامش را دهکده سلامت پرستاران می گذاریم تا تجلیلی از این جامعه خدوم باشد.

وی درباره پایین بودن حقوق بازنشستگان پرستاری نیز گفت: در این خصوص دولت همت کرده و مجلس هم کمک می کند تا در زمینه یکسان سازی حقوق بازنشستگان تلاش ویژه ای انجام شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}870172{/gallery}

افزودن نظر