توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/870010
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران خبر داد

قیمت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار اعلام شد

قیمت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار اعلام شد
راد گفت: در حال حاضر مرغ گرم تنظیم بازار در میادین و بازار‌های میوه و تره بار به قیمت هر کیلوگرم ۹۸۰۰ تومان و مرغ منجمد تنظیم بازار نیز هر کیلوگرم ۸۹۰۰ تومان عرضه می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید سعید راد مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر نقش این سازمان در تعدیل و کنترل قیمت میوه و تره بار در سطح شهر تهران گفت: قیمت برخی محصولات نظیر قیمت مرغ در بازار طی هفته های اخیر نوسانات فراوانی داشته و افزایش زیادی یافته است، اما با این وجود، سازمان مدیریت میادین توانسته به خوبی آن را مدیریت کند.

وی افزود: در حال حاضر مرغ گرم تنظیم بازار در میادین و بازار های میوه و تره بار به قیمت هر کیلوگرم ۹۸۰۰ تومان و مرغ منجمد تنظیم بازار نیز هر کیلوگرم ۸۹۰۰ تومان عرضه می شود و شهروندان امکان خریداری هر دو نوع مرغ گرم و مرغ منجمد را از میادین و بازار ها دارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب و تکریم مشتری به عنوان سه مؤلفه ای که موجب رضایتمندی شهروندان می شود، نام برد و گفت: در شرایط اقتصادی موجود که قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته است، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در راستای حمایت از سبد خرید خانوار های شهری بر تلاش خود برای کنترل بازار و تعدیل قیمت ها افزوده است.

راد در پایان با تأکید بر استقبال روزافزون شهروندان از میادین میوه و تره بار، خاطرنشان کرد: خوشبختانه قیمت مرغ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار زیر ۱۰ هزار تومان نگه داشته شده که نشان دهنده تلاش ما برای صیانت از اعتماد شهروندان و اطمینانی است که به این سازمان دارند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}870010{/gallery}

افزودن نظر