توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/869587
شهرداری منطقه ۱۱ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

خیابان کاشان میزبان خیابان ورزش شد/ تلاش می‌کنیم مکان‌های ثابتی را به ورزش اختصاص دهیم

خیابان کاشان میزبان خیابان ورزش شد/ تلاش می‌کنیم مکان‌های ثابتی را به ورزش اختصاص دهیم

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، آبادیان با اشاره به اجرای طرح خیابان ورزش در خیابان کاشان گفت: تلاش می کنیم مکان های ثابتی را برای این کار اختصاص دهیم تا نیازی به مسدود شدن خیابان ها نباشد.

خیابان کاشان میزبان خیابان ورزش شد/ تلاش می کنیم مکان های ثابتی را به ورزش اختصاص دهیمنصرالله آبادیان شهردار منطقه 11 شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه کمیته ورزش شورای شهر تهران تکلیفی را برای شهرداری تعیین کرده تا بتواند در راستای سرزندگی جامعه ورزش را در سطح محلات ترویج کند، اظهار کرد: در فاز اول قرار است که شهرداری هر منطقه تهران، یک خیابان را با رویکرد ورزش همگانی تعبیه کند.

شهردار منطقه 11 شهرداری تهران با بیان اینکه به غیر از بوستان ها و مراکز عمومی، بیش از 34 نقطه در منطقه 11 میزبان ورزش صبحگاهی هستند، گفت: امروز خیابان کاشان را به این موضوع اختصاص دادیم و با یک فراخوان از عموم مردم و علاقمندان دعوت کردیم تا در آن شرکت کنند.

وی با بیان اینکه از 17 محله منطقه 11 هر کدام به منظور شرکت در یک نوع ورزش آمدند و فعالیت کردند، تصریح کرد: برنامه امروز که با حضور آقای نظری رئیس کمیته ورزش برگزار شد، میزبان فعالیت های ورزشی در رشته های مثل فوتبال، گل کوچک، والیبال، پینگ پونگ و دارت بود.

آبادیان با بیان اینکه امروز با مسدود کردن خیابان کاشان این برنامه در این خیابان برگزار شد، گفت: براساس گفتگوهایی که با رئیس کمیته ورزش انجام دادیم، تلاش می کنیم مکان های خاصی را جهت ورزش محلات تعبیه کنیم تا دیگر نیازی به مسدود کردن خیابان نباشد.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}869587{/gallery}

افزودن نظر