توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/869282

۲ کلاهبردار حساب شهروندان را از داخل زندان خالی کردند

۲ کلاهبردار حساب شهروندان را از داخل زندان خالی کردند
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ کلاهبردار حرفه‌ای که با تماس تلفنی با شهروندان از زندان اقدام به کلاهبرداری می‌کردند خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ۲ کلاهبردار حساب شهروندان را از زندان خالی کردند، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به ارجاع پرونده ای از دادگاه لواسانات مبنی بر شناسایی و دستگیری ۲ کلاهبردار که از داخل زندان اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، اظهار کرد: یکی از مالباختگان این پرونده با تماس با پلیس اعلام کرد که در ساعت ۱۷:۰۰ روز بیست هشتم مهرماه سال جاری، فردی که خود را از عوامل حسابداری بیمارستان معرفی می کرد با من تماس گرفت و عنوان کرد که بخشی از حقوق رئیس بیمارستان به اشتباه به حساب من واریز شده و به همین علت حسابم مسدوده شده است و درخواست کرد که برای اصلاح تراکنش و همچنین رفع مسدوی حسابم به دستگاه ATM مراجعه کنم.

وی ادامه داد: پس از مراجعه به دستگاه ATM و استعلام موجودی حسابم،مشاهده کردم که مبلغی به حسابم منتقل نشده بود و ضمن تماس با وی گفتم که وجهی به حسابم منتقل نشده است که آن فرد به من گفت: وجه در حساب مسدود شده و قابل رویت نیست. همچنین کدی را که با صفر شروع می شد به من داد و از من خواست که کد را در قسمت انتقال وجه وارد کنم و مدت ۵ ثانیه دکمه ثبت را نگه دارم، ولی پس از این کار متوجه شدم که کد اعلام شماره کارت بوده و مبلغ ۲۹ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۲۹۸ ریال از حسابم کسر شده است.

سرهنگ دست خال تصریح کرد: در تحقیقات، انجام شده رد پایی یکی از مجرمان حرفه ای که در زندان محبوس بود به دست آمد و با دستور قضائی متهم از زندن دعوت و تحت بازجویی اولیه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه متهم در ابتدا منکر ارتکاب هر جرمی بود، گفت: متهم پس از مشاهده دلایل و مدارک لب به اعتراف گشود و اقرار کرد که کلاهبرداری را یکی از هم سلولی هایش انجام داده است، ولی مبلغ به حساب وی واریز شده است.

رییس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم دوم و تحقیقات تکمیلی پلیسی، تا کنون ۶ نفر از مالباختکان از اقصی نقاط کشور مانند استان های مرکزی، همدان و تهران که به همین شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند شناسایی شده اند و شناسایی سایر مالباختگان در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}869282{/gallery}

افزودن نظر