برخی جریانات سیاسی در پی تطهیر رژیم ستم شاهی هستند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که بیش از50 میلیون نفر از جمعیت امروزکشور، مبارزات انقلابی را به یاد نمی آورند از فعالیت برخی از جریانات سیاسی برای تطهیر رژیم ستم شاهی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سردار رمضان شریف روز پنجشنبه در همایش ورامین انقلابی که در حسینیه سیدالشهداء (ع) گلزار شهدای گمنام ورامین برگزار شد اظهار داشت: بیش از 50 میلیون نفر از جمعیت فعلی ایران اسلامی ، مبارزات انقلابی مردم و روحانیت را برای رهایی ازچنگال رژیم ستم شاهی به یاد نمی آورند که اگر چنین بود ، قدر نعمت انقلاب بیش ازپیش دانسته می شد.


وی افزود : این که امروز دولت آمریکا به رژیم عربستان سعودی به چشم گاو شیرده نگاه می کنند ، عین تصوری است که پیش از انقلاب اسلامی نسبت به ایران داشتند و این در حالی است که برخی از جریانات سیاسی تلاش می کنند که رژیم شاه را تطهیر کنند.
وی اظهار داشت : ایران اسلامی طی 40 سال گذشته در حالی به استقلال ، پیشرفت و امنیت دست پیدا کرده که همواره با دشمنان در حال دست و پنجه نرم کردن بوده است و پیش از پیروزی انقلاب ، یکی از حکومت های وابسته منطقه بود.
سردار شریف گفت : ملت ایران برای دست یابی به استقلال و امنیت بیش از 200 هزار شهید تقدیم اسلام کرده است و برای حفظ این استقلال و امنیت خارج ازمرزهای کشور ، شهیدان زیادی را نیز به عنوان شهید مدافع حرم اهدا کرده است .
وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی در پدید آوردن گروه تروریستی داعش برای لکه دار کردن چهره نورانی اسلام ،افزود: مدافعان حرم با تکیه بر فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت وارد عرصه مبارزه با جریان نفاق شده و پیروزی را نصیب جهان اسلام کردند.
سخنگوی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: امروز به واسطه تلاش و ایستادگی ملت ایران ، لرزش های امنیتی بی سابقه ای در پایه های رژیم اشغالگر قدس افتاده و وعده رهبر معظم انقلاب در این که این رژیم کودک کش ، 25 سال آینده را نمی بیند ، محقق خواهد شد.
وی تأکید کرد: مردم ایران اسلامی امروز قادرند تا از جغرافیای کشور، آرمان های انقلاب و تمامی دوستداران انقلاب دفاع کنند و با اقتدار مسیر پیشرفت و توسعه را طی نمایند.
وی با اشاره به کینه توزی رژیم عربستان سعودی با امت اسلامی گفت: ملت ایران جفای سعودی ها در حق خود فراموش نمی کنند و یقینا یک روز امت اسلامی متوجه ظلم این رژیم نسبت به دنیای اسلام می شوند.
وی با اشاره به حمله تروریستی چابهار گفت : گروهک های تروریستی بیشتر با سرویس های امنیتی بیگانه مانند عربستان مرتبط هستند و همواره تلاش می کنند که در مناطق مرزی ما ناامنی ایجاد کنند.
شریف افزود: در این عملیات یک خودرو انتحاری تلاش داشت که خود را به یکی از مقرهای نیروی انتظامی برساند ه که پیش از هر گونه اقدام ، توسط ماموران نیروی انتظامی هدف قرار گرفت.
وی افزود: در اثر انفجار این خودرو ، تعدادی از پرسنل انتظامی به شهادت رسیده و تعدادی نیز به مجروح شدند ، ضمن آن که عوامل انتحاری به هلاکت رسیدند.
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: این حمله با پاسخ کوبنده همراه خواهدشد و گروه های پشتیبان کننده آن ها نیز تنبیه می شوند.
تهرام/7254 / 1539 /

افزودن نظر