توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/833144
سردار رحیمی در یادواره سرداران و ۱۵۰۰ شهید نیروی انتظامی تهران بزرگ مطرح کرد:

نیروی انتظامی خادم خانواده شهدا است/ وجود ۱۷۹ سردار شهید در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

نیروی انتظامی خادم خانواده شهدا است/ وجود ۱۷۹ سردار شهید در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: نیروی انتظامی در کناره مقابله قدرتمند با اشرار،خادم خانواده شهدا است.

نیروی انتظامی خادم خانواده شهدا است/ وجود ۱۷۹ سردار شهید در فرماندهی انتظامی تهران بزرگبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در یادواره سرداران و ۱۵۰۰ شهید نیروی انتظامی تهران بزرگ که عصر امروز در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم برای این برگزار شد که راه پیامبر را ادامه دهیم و در این مسیر هزاران نفر جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: این مراسم به یاد بیش از ۱۵۰۰ شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شده که از بین این شهیدان ۵۰۰ نفر در جنگ تحمیلی و بیش از هزار نفر در مناطق مرزی به مرتبه شهادت نائل شدند که از بین ان ها ۱۷۹ شهید دارای درجه سرداری بودند.

سردار رحیمی تاکید کرد: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ علاوه بر مقابله قدرت با اشرار و اخلال گران امنیت و توزیع کنندگان مواد مخدر، خادم خانواده شهدا است و ما اقتدار و امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}833144{/gallery}

افزودن نظر