حفظ نظام درگرو ولایتمداری وحدت مردم و مسئولان است

یزد - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد گفت: حفظ نظام اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی درگرو ولایتمداری وحدت کلمه بین مردم و مسئولان است .

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی عصر روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده و جمعی از کارکنان انتظامی استان افزود: استکبار در 40 سال گذشته برای شکست انقلاب از هیچ توطئه‌ای دریغ نکرده است.


وی ادامه داد: هوشیاری مردم و مسئولان و عمل به وظایف دینی و انقلابی مانع تحقق اهداف شوم استکبار جهانی علیه نظام شده است، قطعاً در ادامه راه باید همان مدیریت و روحیه انقلابی را برای خنثی کردن توطئه‌ها حفظ کنیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی یزد تصریح کرد: انقلاب امروز به برکت خون شهیدان و رهبری‌های مقام معظم رهبری با عزت و عظمت به راه خود ادامه می‌دهد و در سطح دنیا و بین ملت‌ها سرفراز است .
ناصری یزدی به اهمیت حضور پلیس در دفاع از انقلاب اشاره کرد و افزود: باید مردم پلیس را در انجام وظایف مهمی که در بخش‌های مختلف بر عهده دارد بیش از گذشته یاری دهند.
وی گفت: امنیت و آرامش موجود در جامعه به خاطر فعالیت‌های مخلصانه نیروی‌های نظامی و انتظامی و همراهی مردم و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی است که انجام می‌شود.
همچنین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: توجه به مسائل فرهنگی و آموزش همگانی در کنار برنامه‌های پلیس‌های تخصصی محور فعالیت نیروی انتظامی است.
سرتیپ دوم محمدرضا میرحیدری افزود: همراهی مردم و همکاری آن‌ها با پلیس و همچنین مشارکت دستگاه‌های اجرایی نقش اساسی در انجام هرچه بهتر و بیشتر برنامه‌ها دارد.
وی همچنین از حضور مردم و مسئولان در برنامه هفته نیروی انتظامی در استان قدردانی کرد و گفت : مردم همچنان در سایه ولایت‌فقیه و عمل به وظایف دینی و انقلابی در مسیر خود موفق باشند.
هفته نیروی انتظامی از 13 مهرماه آغازشده است.
استان یزد یک‌میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد.
7536/ 2047/

افزودن نظر