توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/813868

شوخی پای بساط مشروبات الکلی به قتل منتهی شد

شوخی پای بساط مشروبات الکلی به قتل منتهی شد
پسر جوان که در جریان درگیری دوستش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود به قصاص محکوم شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، شوخی پای بساط مشروبات الکلی به قتل منتهی شد؛ پسر جوان که در جریان درگیری دوستش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود به قصاص محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده ازشامگاه ۲۱ اسفند سال 95 به دنبال درگیری خونین در یک تعمیرگاه در منطقه مسعودیه شروع شد.در نخستین تحقیقات کارآگاهان دریافتند این درگیری مرگبار بین چند دوست رخ داده است بنابراین تجسس های فنی برای دستگیری عاملان جنایت و همدستانش کلید زده شد و کارآگاهان دو روز بعد از حادثه موفق به دستگیری متهمان اصلی پرونده شدند.

کریم ۲۵ ساله ابتدا سعی داشت خود را بی گناه معرفی کند اما وقتی دید دوستانش وی را عامل جنایت معرفی کرده اند لب به اعتراف گشود.

وی درباره شرح ماجرا گفت: با مقتول دوست و همکار بودیم ولی مدتی بود که به خاطر یک مسأله کوچک با هم اختلاف پیدا کرده بودیم تا اینکه شب حادثه دوستانمان بزم مستانه ای را درمغازه به پا کردند تا من و مقتول با هم آشتی کنیم.به خاطر خوردن مشروبات الکلی وضعیت خوبی نداشتم و همگی مست بودیم.

مقتول و یکی از دوستانمان قصد داشتند به بالای پشت بام مغازه بروند و کبوتر هوا کنند که یکی از دوستانمان یک شوخی لفظی کرد و در ادامه مقتول زیر بساطی که برای خوردن مشروبات الکلی چیده بودیم زد و درگیری ما شروع شد.

این متهم با صدور کیفرخواست به اتهام قتل عمد وشرب خمر هفته گذشته در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در آغاز جلسه رسیدگی به این پرونده اولیای دم خواستار قصاص قاتل فرزندشان شدند.

سپس کریم متهم اصلی پشت میز محاکمه ایستاد و در شرح جزئیات ماجرا به دادرسان دادگاه گفت: چون مشروب خورده بودم نفهمیدم چه کار کردم من نمی خواستم دوستم را بکشم فقط می خواستم با چاقو او را بترسانم که ناگهان چاقو به گردنش خورد من بشدت پشیمانم واتهامم را قبول دارم، روز حادثه درگیری سر هیچ شروع شد چون تعادل نداشتیم دست به چاقو شدیم.

این متهم پس از آخرین دفاع با قبول اتهامش خواستار عفو وبخشش از اولیای دم شد.قضات پس از پایان جلسه وارد شور شده و کریم را به اتهام قتل عمد به قصاص وهمچنین به اتهام شرب خمر به 80ضربه تازیانه محکوم کردند.

منبع: ایران

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}813868{/gallery}

افزودن نظر