سرهنگ بیرانوند خبر داد:

زن ۶۰ ساله بر اثر حمله موبایل قاپ به کما رفت/ وضعیت وی پس از گذشت ۱۵ روز از سرقت مساعد نیست

سارقی که اقدام به موبایل قاپی از زن ۶۰ ساله کرده بود توسط عوامل کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، زن ۶۰ ساله بر اثر حمله موبایل قاپ به کما رفت/ وضعیت وی پس از گذشت ۱۵ روز از سرقت مساعد نیستسرهنگ مرتضی بیرانوند رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: حدود دو هفته گذشته در روز پنج شنبه ساعت ۸ صبح خانمی حدودا ۶۰ ساله برای خرید و پیاده روی از منزلش خارج می شود و در همین حال یک موتور سوار باکسر مشکی رنگ اقدام به سرقت تلفن همراه این خانم کرد.

وی افزود: زمانی که موتور سوار اقدام به موبایل قاپی می کند، مالک گوشی با صورت به زمین خورده و بر زمین می افتد و از ناحیه سر، صورت و دست دچار آسیب و صدمه می شود که به دلیل برخورد سر وی به زمین، زن ۶۰ ساله به مدت ۱۰ روز به کما می رود.

سرهنگ بیرانوندگفت: سارق پس از زمین خوردن مالک تلفن همراه و عدم بلند شدن وی از زمین، بازهم به صحنه برگشته و این بار اقدام به سرقت کیف این زن می کند.

وی در ادامه گفت: تیم عملیاتی کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو طی بررسی دوربین های مدار بسته سطح حوزه استحفاظی خود، مشخصات سارق را به دست آورده و برای دستگیری وی اقدام می کنند.

رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی و اخذ حکم ورود به مخفیگاه سارق، وی را در محل زندگی اش دستگیر کرده و به کلانتری منتقل می کنند، از آنجا که سارق سابقه دار بوده است، ۵ نفر از شاکیان با مراجعه به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار داده و همچنین با گذشت حدود ۱۵ روز از انجام سرقت آخر سارق، وضعیت جسمانی زن ۶۰ ساله ای که مورد حمله وی قرار گرفته بود نامساعد گزارش شده است.

وی در پایان گفت: سارق مدعی است که من از پشت به وی حمله ور شده و گوشی زن ۶۰ ساله را مورد سرقت قرار دادم و نمی دانستم که این زن چنین سن و سالی را دارد، اگر می دانستم به هیچ وجه سمت وی نمی رفتم.

انتهای پیام/

افزودن نظر