توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/797264

برگزاری نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی در فرهنگسرای گلستان

برگزاری نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی در فرهنگسرای گلستان
عصر امروز (چهارشنبه) کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی تهران با حضور فرمانده انتظامی تهران بزرگ در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، برگزاری نخستین کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی در فرهنگسرای گلستانسرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در حاشیه کارگاه مسئولیت سایبری ویژه کسب و کار مجازی تهران که به مدیریت فرهنگی و هنری منطقه ۸ شهرداری تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره جزئیات و اقدامات حمایتی و نظارتی پلیس فتا در حوزه استارت آپ ها در زمینه کسب و کار در حوزه اشتغال گفت: پلیس فتا با توجه به اینکه وظیفه حفظ امنیت و آرامش در فضای مجازی را دارد، بایستی در همه زمینه ها در فضای مجازی ورود کند.

وی افزود: کلیه اقداماتی که لازم است برای حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران انجام شود در دستور کار قرار گرفته است .

سرهنگ کاظمی در ادامه گفت: بحث های حمایتی از کلیه شرکت ها و موسسات خدماتی در فضای مجازی توسط پلیس فتا در حال انجام است و در صورت نیاز مشکلات و یا تهدیدات و آسیب ها در این زمینه ها توسط پلیس فتا به شرکت ها و موسسات گوشزد خواهد شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت در رابطه با برگزاری این مراسم ها، گفت: بحث پیشگیری از جرم در فضای مجازی توسط پلیس فتا لازم و قابل اجرا است و اجرای این گونه مراسم ها حتما می بایست که انجام شود.

وی افزود: این مراسم ها باید به صورت نوبه ای برگزار شود تا عوامل آسیب پذیری کاربران به آنان گوشزد و هشدارهای لازم داده شود تا بتوانیم اقدامات موثری در این زمینه داشته باشیم.

سرهنگ کاظمی در رابطه با اقدامات پلیس فتا در ماه محرم گفت: در حوزه های رصد فضای مجازی اقدامات پیشگیرانه در این فضا انجام خواهد شد تا یک فضای معنوی و روحانی در فضای مجازی را به دنبال داشته باشیم.

در حال تکمیل...

تماشاخانه تصویر

{gallery}797264{/gallery}

افزودن نظر