توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/773547

مرگ نتیجه خوابیدن زن 47 ساله در تابوت برای رهایی از نحسی

مرگ نتیجه خوابیدن زن 47 ساله در تابوت برای رهایی از نحسی
یک زن ۴۷ ساله در کره‌ی جنوبی در طول اجرای مراسم خاصی برای رهایی از طالع بَد و نحسی، جان خود را از دست داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ؛ یک زن ۴۷ ساله در کره ی جنوبی در طول اجرای مراسم خاصی برای رهایی از طالع بَد و نحسی، جان خود را از دست داد. این زن درون تابوت دراز کشیده بود تا بنا به یک آداب و رسوم محلی و ماورائی از بدشانسی که گریبانش را گرفته بود، خلاصی پیدا کند.

او در تابوت دراز کشید و پس از دو ساعت دچار تنگی نفس شد. او قصد داشت از تابوت بیرون بیاید، اما دوستانش او را راضی کردند تا دوباره به تابوت بازگردد و مراسم را به پایان برساند.

صبح روز بعد زمانی که در تابوت را باز کردند، زن مرده بود، این در حالی است که در تابوت قفل نشده بود. شنبه ۴ آگوست، جسد زن را به کالبد شکافی بردند تا تحقیقات لازم را انجام دهند.

مرگ نتیجه خوابیدن زن 47 ساله در تابوت برای رهایی از نحسی + عکس

البته پلیس می گوید به احتمال زیاد زن بر اثر گرمای داخل تابوت جان خود را از دست داده و به خواب عمیقی فرو رفته و دیگر بلند نشده است. ممکن است آشنایان او به دلیل اهمال در این ماجرا مقصر شناخته شوند.

منبع: اکونا پرس

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}773547{/gallery}

افزودن نظر