توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/731242
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:

مسیر غرب به شرق پل کریمخان مسدود است/ رانندگان در زمان طوفان چراغ‌های وسیله نقلیه خود را روشن کنند

مسیر غرب به شرق پل کریمخان مسدود است/ رانندگان در زمان طوفان چراغ‌های وسیله نقلیه خود را روشن کنند

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، مسیر غرب به شرق پل کریمخان مسدود است/ رانندگان در زمان طوفان چراغ های وسیله نقلیه خود را روشن کنیدسرهنگ رازقی گفت: پل کریمخان زند در مسیر غرب به شرق مسدود است و مسیر جایگزین از کنارگذر پل و محور های جانبی است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی (سه شنبه، ۲۲ خردادماه) اظهار کرد: بار ترافیک صبحگاهی از محور های بزرگراهی و ورودی به محدوده مرکزی تهران همچون روز گذشته از بزرگراه های نواب، یادگار امام(ره)، بابایی، زین الدین، امام علی (ع)، رسالت، همت و حکیم در حال جذب شدن است.

وی کرد: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در نقاط گلوگاهی و مهم حضور دارند و با اجرای طرح های مقطعی نسبت به جذب به هنگام بار صبحگاهی تسهیل می کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پل کریمخان زند در مسیر غرب به شرق مسدود است و مسیر جایگزین از کنارگذر پل و محور های جانبی است که هدایت بار ترافیکی از این مسیر ها انجام می شود. با تعمیر و مقاوم سازی پل در روز های آینده، مجدداً مسیر بازگشایی خواهد شد.

سرهنگ رازقی همچنین درباره طوفان روز گذشته گفت: باد شدید و طوفانی که روز گذشته در تهران داشتیم باعث افزایش تصادفات خسارتی در محدوده های شمالی و بزرگراهی شد. همچنین شاهد شکستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از محور های بزرگراهی بودیم که به صورت مقطعی باعث ایجاد مشکلات ترافیکی و انسداد راه شد.

وی توصیه کرد: رانندگان باید در زمان طوفان و باد احتیاط بیشتری کنند و از تردد و توقف در محل هایی مانند جوار ساختمان های نیمه کاره که احتمال سقوط اشیاء وجود دارد، خودداری کنند. همچنین لازم است رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت و در صورت کاهش دید و تیره شدن هوا، چراغ های وسیله نقلیه خود را روشن کنند تا توسط سایر رانندگان دیده شوند. راکبان موتورسیکلت نیز با توجه به اینکه وسیله نقلیه آن ها بیشتر در معرض واژگونی قرار دارد، در زمان باد و طوفان حتی المقدور از تردد در محور ها خودداری کنند و در صورت تردد حتماً چراغ وسیله نقلیه خود را روشن کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}731242{/gallery}

افزودن نظر