رئیس کل دادگستری استان تهران تأکید کرد

لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد واحدهای قضایی به مدیران

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی‌شماری صورت می‌گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، اولین نشست شورای معاونین دادگستری کل استان تهران در سال 1397 با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در مجتمع قضائی امام خمینی(ره) برگزار شد.
غلامحسین اسماعیلی در ابتدای این نشست ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امید است با بهره مندی از فیوضات ماه رجب و شعبان و آمرزش گناهان وارد ماه رمضان، ماه ضیافت الهی شویم.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود، بار دیگر موضوع رعایت نظم و انضباط اداری از سوی همکاران را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: رعایت نظم و ترتیب در محیط اداری یک ضرورت شرعی است و در صورت تخطی از این امر مهم، در روز قیامت بایسد پاسخگو باشیم، لذا لازم است مراتب مرتباً به قضات و کارمندان گوشزد شود.
رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن اشاره به مشکلات و گرفتاری های عدیده مردم در جامعه افزود: تنها راه رفع این مشکلات، داشتن روحیه جهادی است. به عبارت دیگر با به کارگیری کلیه ظرفیت های موجود و بهره مندی از تمامی امکانات، با یک کار جهادی می توان در این عرصه موفق شد.
اسماعیلی، مقوله اطلاع رسانی را بسیار مهم و حساس برشمرد و تاکید کرد: در تشکیلات قضایی، اقدامات بی شماری صورت می گیرد که هم مدیران قضایی استان و هم ستاد قوه قضائیه بعضاً نسبت به آنها بی اطلاع هستند که این ناشی از ضعف در اطلاع رسانی است، لذا می طلبد عملکردهای مثبت در واحدهای قضایی به صورت مرتب و همراه با تحلیل لازم به مبادی ذیربط منعکس شود.
انتهای پیام/

افزودن نظر