توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/658038

پارک بزرگ سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد

پارک بزرگ سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد
پارک بزرگ موضوعی سفر به اعماق بدن انسان، به زودی در شمال تهران به بهره برداری می رسد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، پارک بزرگ سفر به اعماق بدن انسان به بهره برداری می رسد؛ حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک شهرداری تهران اظهار کرد : پارک بزرگ موضوعی سفر به اعماق بدن انسان، به زودی در شمال تهران به بهره برداری می رسد.

وی افزود:این پارک از پروژه های نوینی است که به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین پارک های موضوعی در تعداد محدودی از کشورهای پیشرفته دنیا ، همچون هلند اجرا شده است و اکنون به همت شهرداری منطقه یک تهران و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی، به عنوان اولین، بزرگترین و کامل ترین پارک بدن انسان در آسیا، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – داراباد- به زودی به بهره برداری می رسد.

وی گفت: این پارک بالغ بر 2 هزار مترمربع مساحت دارد و بازدید کنندگان می توانند با ورود به بدن انسان در اندازه و ابعاد بسیار بزرگ ، علاوه بر شناخت بدن خود و شگفتی های آن، اوقات هیجان انگیزی را در کنار خانواده سپری کنند .

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد :تمامی مراحل مطالعات و طراحی پروژه، طی یک زمان بندی 15 ماهه و توسط کار گروه های متخصص انجام شده و بیش از 6 ماه است که کار احداث آن آغاز و به زودی به بهره برداری عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}658038{/gallery}

افزودن نظر